Sayfa 421/1230 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Suistimale acik gercekten..

Ben de sevmem ama yapacak bi sey yok..

Syg,
    Orhangazi de benim zeytinlik vardı, bir ara bahsetmiştim, geçen hafta gittim ağaçlarımı sevdim...yani hektaş la komşu olduk sayılır

Lokasyon Harika, Gebze den daha güzel konumda....Marmara’nın her noktasına kara-Deniz 1 saatte ulaşırsın...bursa-Balıkesir-Çanakkale-Sakarya
    -Tekirdağ önemli tarım alanları.

Detay bilgim yok..ama lojistik için mükemmel konunda Orhangazi...hatta lisanslı depoculuk bölgesi olarak düşünülen bir bölge...bazı kısımlar buraya taşınıp, Gebze deki mevcut alanlar rahatlatılacaktır,

Özetle lokasyon Harika, fiyatlama önemli...kiralık olması ehveni şer.

2. Ünlü makro stratejist, Ray dalio ( adaşım olduğu için ayrıca severim), paradigm shift diye bir makalesi yayınlandı bugün...zerohedge Twitter da yayınlandı...nette de bulunabilir sanırım.

Pek yazı önermem, ama bunu mutlaka okuyun derim...tam bir büyük resmi okuyabilmeye örnek..ne okuyalım, nasıl kendimizi geliştirelim diyen genç ve öğrenmeye meraklı arkadaşlara şiddetle öneririm.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,011
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ünlü makro stratejist, Ray dalio ( adaşım olduğu için ayrıca severim), paradigm shift diye bir makalesi yayınlandı bugün...zerohedge Twitter da yayınlandı...nette de bulunabilir sanırım.

Pek yazı önermem, ama bunu mutlaka okuyun derim...tam bir büyük resmi okuyabilmeye örnek..ne okuyalım, nasıl kendimizi geliştirelim diyen genç ve öğrenmeye meraklı arkadaşlara şiddetle öneririm.
    https://www.zerohedge.com/news/2019-...ops+to+zero%29

Sanirim bu yazi degil mi?

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ünlü makro stratejist, Ray dalio ( adaşım olduğu için ayrıca severim), paradigm shift diye bir makalesi yayınlandı bugün...zerohedge Twitter da yayınlandı...nette de bulunabilir sanırım.

https://www.cnbc.com/2019/07/17/ray-...l-markets.html

Mutlaka okuyun, tavsiyesine katılıyorum
    Ne yazarsam yazayım, kişisel fikirlerimdir ve kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Evet tam bir eğitim yazısı...çok faydalandım, görüşlerim çok paralel, belki bu yüzden çok beğendim yazıyı...ama takdir ettim, güzel analiz yapmışlar.

6. Ons daki bugünkü hareket biraz tuhaftı...bu raporun etkisi olmuştur.

Ray dalio, makro stratejist dünyasının etkili elemanlarının başlarında gelir.

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Okudum altın dursun portföyde ok ama ben hisseleri satmam;) nasdaq için geçerli olabilir söyledikleri YTD...

8.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Okudum altın dursun portföyde ok ama ben hisseleri satmam;) nasdaq için geçerli olabilir söyledikleri YTD...
    Güzel nokta...ABD borsalarında hissesi ya da fonu olanlar için uyarı olabilir.

Bizdeki hisseleri satalım sonucu çıkmıyor bu yazıdan...hiç altın yoksa bir miktar alınabilir.

Bu arada 10 dk da olayı anlamışsın, bravo

Çıktısını alıp, satır satır, önemli yerlerin altını çizerek okumak lazım.

Sayfa 421/1230 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •