Sayfa 441/1230 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Tek motivasyonum, senin gibi genç ve öğrenmeye açık arkadaşlar. Hele ricamı kırmayıp, kendilerimi tanıtan arkadşları görünce mutluluğum katlanıyor...Evet kenarda sessiz sessiz takip eden, ve başlığı faydalı bulan arkadaşlar...ses verin, tek bir yazı da olsa birşeyler yazın...yazin ki boşa yazdığımızı düşünmeyelim.
    Sn @cautionary şunu bilin ki yalnız değilsiniz topigi sessiz olarak takibe devam ediyoruz emeğiniz ve katkılarınız için size teşekkürler

Mi A2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Selamlar Sn. Cautinory, grubunuzun sessiz takipçilerinizdenim. Özellikle sizden ve Dudu üsttan çok şey öğreniyoruz, binlerce kez teşekkürü hak ediyorsunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by mechul Yazıyı Oku
    Sn @cautionary şunu bilin ki yalnız değilsiniz topigi sessiz olarak takibe devam ediyoruz emeğiniz ve katkılarınız için size teşekkürler

+

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,030
    Ben de yazmasam da takip ediyorum Cauti abimi sessizce izliyorum..

Brisa'dan kacisi bir efsane idi

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5. Ben de genç bir öğretmenim Sn. Cautionary bu topiği sınıfta akranlarından bir görüşte ayırdığınız tartışmalara katılmayan ama hedefi belli olan adam olacak çocuk gibi görüyorum. Tesadüf eseri geldiğim bı topikteki bilgi ve birikimin düzeyli anlatımı finansal okur yazarlık konusunda kendini geliştirmek isteyenler için bire bir. Şahsınızda bütün yatırımcı arkadaşların emeğine sağlık.
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Tek motivasyonum, senin gibi genç ve öğrenmeye açık arkadaşlar. Hele ricamı kırmayıp, kendilerimi tanıtan arkadşları görünce mutluluğum katlanıyor...Evet kenarda sessiz sessiz takip eden, ve başlığı faydalı bulan arkadaşlar...ses verin, tek bir yazı da olsa birşeyler yazın...yazin ki boşa yazdığımızı düşünmeyelim.

6. Cauti devam devam...PGSUS, ULUSE müthişti...TTRAK izlemeye devam...

7. Ben de bu forum konusunu düzenli olarak takip ettiğimi tekrar belirtmek ister, ayrıca hem borsaya hem de foruma olan ilgimi ve bilgimi artırdığı için teşekkür ederim.

Ayrıca bu vesile dün vefat eden Dr. Yaşar Erdinç'i rahmetle anmak isterim. Tanımayanlar için kendisi birçok platformda ülkemizdeki finansal okuryazarlık oranını herhangi bir karşılık beklemeden artırmaya çalışan, benim de temel analiz bilgisinden oldukça faydalandığım; kendi tabiriyle, öğrenci bir akademisyen, finansçı ve yazardır.

Yeni başlayanlar ve temel analiz bilgisini artırmak isteyenler için özellikle youtube kanalını ve oradaki eğitim videolarını tavsiye ederim. Belki bu şekilde kendisinin anılarını da daha fazla yaşatmış oluruz...

8.  Alıntı Originally Posted by bon Yazıyı Oku
    Merhaba cautionary hocam allah sizden razı olsun çok (insan) sizden faydalanıyoruz sağolun.
     Alıntı Originally Posted by 2Ekmek1Samsun Yazıyı Oku
    Sn.cautionary emeğiniz için teşekkürler.Sizden çok şey öğrendim.Lütfen sayfayı boş bırakmayın.
    Saygılar
     Alıntı Originally Posted by mechul Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Selamlar Sn. Cautinory, grubunuzun sessiz takipçilerinizdenim. Özellikle sizden ve Dudu üsttan çok şey öğreniyoruz, binlerce kez teşekkürü hak ediyorsunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by Cabbaz Yazıyı Oku
    +

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Arkadaşlar sağolun, var olun...siz faydalanıyoruz dedikçe, ben de sağ oldukça yazmaya devam ederiz...ara ara kendimi tekrar ediyorum gibi hissetsem de, yeni arkadaşlar icin farklı dönemlerdeki benzer yazılar farklı anlamlar yüklenebiliyor, bazı kavramlar bazı dönemlerde daha iyi anlaşılabiliyor.

Sayfa 441/1230 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •