Sayfa 445/1230 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by Miriel Yazıyı Oku
    Her Pegasus duyduğumda aklıma siz geliyorsunuz
    Kesinlikle benim de aklima siz geliyorsunuz . Bende 20 TL’den vardı ama 29 TL gibi bir yerlerde kar realizasyonu yapmıştım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Miriel Yazıyı Oku
    Her Pegasus duyduğumda aklıma siz geliyorsunuz
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Gerçekten çok öfkeliyim.. aracı kurumların hepsi Pegasus konusunda sınıfta kaldı.. aylarca Pegasus değil thy öneriyoruz dediler... yabancılar ve yerli büyük fonlar da ısrarla thy satıp Pegasus aldı.

İş yatırımdan Serhat gürleyen, ayda bir bloomberg e çıkar...her çıktığında Pegasus da değer bulamıyoruz, THY öneriyoruz dedi..bugün de hala thy deyiz, Pegasus a sadece bakıyoruz dedi.. biraz utanmış bir hali vardı.

TEB yatırımdan analist de bloomberg deydi bugün..Twitter dan sorduğum soruyu ilettiler.,, bilerek fiyatı nerden nereye revize ettiler diye sordum..â€analist†denen adam, 20 den 120 ye revize ettik dedi...tek bir bilanço ile..utanma denen bir duygu da yok..normal bir durum gibi anlattı revizyonu.
    O soruyu siz mi sordunuz yaaa çok komikti. Spiker kız teyit etmek istedi. 20'den 120'ye revize mi olur sanki Sudan Borsası

THY al ama bakma diyorlar
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Gerçekten çok öfkeliyim.. aracı kurumların hepsi Pegasus konusunda sınıfta kaldı.. aylarca Pegasus değil thy öneriyoruz dediler... yabancılar ve yerli büyük fonlar da ısrarla thy satıp Pegasus aldı.

İş yatırımdan Serhat gürleyen, ayda bir bloomberg e çıkar...her çıktığında Pegasus da değer bulamıyoruz, THY öneriyoruz dedi..bugün de hala thy deyiz, Pegasus a sadece bakıyoruz dedi.. biraz utanmış bir hali vardı.

TEB yatırımdan analist de bloomberg deydi bugün..Twitter dan sorduÄŸum soruyu ilettiler.,, bilerek fiyatı nerden nereye revize ettiler diye sordum..”analist† denen adam, 20 den 120 ye revize ettik dedi...tek bir bilanço ile..utanma denen bir duygu da yok..normal bir durum gibi anlattı revizyonu.
    Benim bu işte anlamadığım nokta tüm piyasa iskontoluysa neden pegasus kopup gitmeye devam ediyor.

Serhat gürleyeni sabah izleyemedim şimdi izledim. Yorumlarını severim. Size benzer bir perspektifte yaklaşıyor. Önce sektör sonra hisse diyor.
    Pegasusun hedef fiyatlarının tahminen yukarı revize edileceğini temelinin uygun olduğunu belirtti. Ama thyden vazgeçmedi. Ancak yorumlarından anladığım devlet çarkları döndürmedikçe devlete bağımlı şirketlerin bir süre değerini bulamayacağı sonucunu çıkardım.

O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    O soruyu siz mi sordunuz yaaa çok komikti. Spiker kız teyit etmek istedi. 20'den 120'ye revize mi olur sanki Sudan Borsası

THY al ama bakma diyorlar
    Dayanamadım sordum mecburen, bilmiş bilmiş konuşuyordu bir de.

aynen öyle dedi serhat gürleyen.. üstelik şu piyasada aklı basında konuşan 3-5 adamdan biri olarak bilirdim...biz bu başlıkta daha ilk sayfalarda al unut Türk borsasında çalışmaz dedik...al takip et olmalı dedik...adam iş portföyün başında.

KPMG: Otomotivde sıkıntılı süreç iki yıl daha devam edecek
    KPMG Türkiye Endüstriyel Üretim ve Otomotiv Sektör Lideri Hakan Ölekli, Türkiye ihracatının lokomotif sektörü otomotivin küresel gelişmelerden kaynaklı bir yapısal dönüşüm sürecinden geçtiğini ve bu sürecin devam da edeceğini belirtti
    https://www.paraanaliz.com/2019/turk...-edecek-37623/

O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Benim bu işte anlamadığım nokta tüm piyasa iskontoluysa neden pegasus kopup gitmeye devam ediyor.

Serhat gürleyeni sabah izleyemedim şimdi izledim. Yorumlarını severim. Size benzer bir perspektifte yaklaşıyor. Önce sektör sonra hisse diyor.
    Pegasusun hedef fiyatlarının tahminen yukarı revize edileceğini temelinin uygun olduğunu belirtti. Ama thyden vazgeçmedi. Ancak yorumlarından anladığım devlet çarkları döndürmedikçe devlete bağımlı şirketlerin bir süre değerini bulamayacağı sonucunu çıkardım.

Bir bilanço ile fiyat beklentisi 5-6 katına çıkmaz..projeksiyon denen bir şey var... dönemsel olumsuzluklar da olumlulu gelişmeler de belli parametrelerle fiyata yansıtılır.

Ama bu fiyatlamayı yapanlar bu kadar salak değil...ben art niyetli rapor yazıldığını ya da büyük eller tarafından yonkendirildikkerini düşünüyorum...yoksa ben bir bilanço ile 20–>120 revizyonu yapan adamı kapı önüne koyarım...ama her rapor onay mekanizmalarından geçer, bilinçli operasyon.

1 yıl önce 50 tl etmesi gereken kagida 20 tl de...Malı topla...kagit 50 tl olsun...son bilançolar ile 80 tl edecek kagida 120 de...sonra elindeki hisseleri yukarıdan sat....güzel tezgah.

Kağıt 6 ay önce 30 lardayken, bu sene borsa 120 ye giderse Pegasus da 100 e gider demiştim, hala ayni gorusteyim.

7. Sn cautionary bende pegasus var. Gecen yil bu zamanlar yaklasik 22 tl den almistim param az oldugu icin cok bisey kazanamadim ama sonucta ben almaya basladiktan sonra 3 katina cikti. Size basliginda tesekkur etmistim burdan da tesekkur ederim, altin ongorunuz ve 85 105.000 bant ongorunuz de bana para kazandirdi iyi ki varsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Sn cautionary bende pegasus var. Gecen yil bu zamanlar yaklasik 22 tl den almistim param az oldugu icin cok bisey kazanamadim ama sonucta ben almaya basladiktan sonra 3 katina cikti. Size basliginda tesekkur etmistim burdan da tesekkur ederim, altin ongorunuz ve 85 105.000 bant ongorunuz de bana para kazandirdi iyi ki varsiniz.
    Hey gidi 85-105 bandı...2018 Ekim Kasım gibi bu beklentimi yazdığımda bir arkadaş, “millet bir haftayı öngöremiyor, sen 1 yılı nasıl tahmin ediyorsun†anlamında bir seyler yazmıştı.

Her zaman resim bu kadar net olmayabilir tabi...mesela yine bir yıl önce Eylül sonrası 120 ye hareket eder derken, şimdi o kadar emin olamıyorum..1 yıl önce 2019 son çeyreği daha kolay ongururken, şimdi 1 ay sonrası daha puslu bence.

Sayfa 445/1230 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •