Sayfa 450/1230 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Merhaba.Şirketlerin genel kurullarina katilabilmek icin elinde 1 lot hisse olmasi yeterli mi acaba? Katilan olduysa genel anlamda nasil bir ortam oluyor? Degerli yorumlarinizi merak ediyorum.
    Saygilar.
    Evet yeterlidir.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,010
     Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Merhaba.Şirketlerin genel kurullarina katilabilmek icin elinde 1 lot hisse olmasi yeterli mi acaba? Katilan olduysa genel anlamda nasil bir ortam oluyor? Degerli yorumlarinizi merak ediyorum.
    Saygilar.
    Yeterli, hatta ben misafir olarak katilacagim oy kullanmayacagim denirse hisse sahibi olmaya bile gerek yok ama yine de kapidan geri cevrilmemek icin bir lot alinmali gidilmeden once...
    Gundem maddeleri belli, gundem disi pek konusulmuyor, izin verilmiyor...
    Ama cogu kez yatirimcilar soz alip soru soruyorlar..
    Bunlar tutanaklara geciriliyor..
    Sonradan okumak da mumkun...
    En onemli kisim resmi olan kisim bitince, hukumet komiseri gidince basliyor, hemen ceo veya yk baskaninin etrafini sariyoruz ve ayakustu sohbet ederken bir seyler ogrenmeye calisiyoruz..
    Tecrubeli olanlar agizlarindan bir sey kacirmiyorlar..
    Ozel bir bilgi alamasak da yoneticilerimiz hakkinda bir fikir elde ediyoruz..
    Diger yatirimcilarla sohbet ediyoruz, bir sirketin kalitesini yatirimci profilinden de anliyoruz..
    Ben bu kisimi acikcasi cok daha fazla seviyorum..
    Tabii bu sirada cay kahve kurabiye kuru pasta v.s ikramlari da oluyor..
    Bu yonden en iyisi Froto cunku Divan oteli salonunda yapiyor ve ikramlar divan pastanesinden geliyor..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Tabii bu sirada cay kahve kurabiye kuru pasta v.s ikramlari da oluyor..
    Bu yonden en iyisi Froto cunku Divan oteli salonunda yapiyor ve ikramlar divan pastanesinden geliyor..

Syg,
    Ölücüler bu işi nasıl keşfedip suistimal etmiyor hayret..
    Bir lot alıp kurula gidip yiyip içeceksin, sonraki hafta da hisseyi satacaksın

4. Eakisi gibi fanatik olmasam da galatasaray taraftarıyım ama 42 yaşına geldim, bir kez bile stadyumda maç izlemedim. O konuda bir isteğim de yok ama borsaya kote bir şirketin genel kuruluma katılma isteğim yaşım geçtikçe artıyor. Fakat hanıma desem ki ben haftaya Kocaeline gidiyorum, Ford'un genel kuruluna katılacağım desem hayatta inanmaz. Toplantı sonrası katılım belgesi falan veriliyor mu, olmadı fotoğraf çekerim salondan, pastaları yerken...

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by fztvedatbulat Yazıyı Oku
    Eakisi gibi fanatik olmasam da galatasaray taraftarıyım ama 42 yaşına geldim, bir kez bile stadyumda maç izlemedim. O konuda bir isteğim de yok ama borsaya kote bir şirketin genel kuruluma katılma isteğim yaşım geçtikçe artıyor. Fakat hanıma desem ki ben haftaya Kocaeline gidiyorum, Ford'un genel kuruluna katılacağım desem hayatta inanmaz. Toplantı sonrası katılım belgesi falan veriliyor mu, olmadı fotoğraf çekerim salondan, pastaları yerken...

Sayın fztvedatbulat, FROTO genel kurulu İstanbul' da. Kocaeli' ne gitmenize gerek yok.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/748092

6. Teşekkürler ama İzmirdeyim. Bana en yakını jantsa herhalde. (Pınar genel kurulları burdadır belki ama Yaşar grubundan hisse almam.)
     Alıntı Originally Posted by mail2uye Yazıyı Oku
    Sayın fztvedatbulat, FROTO genel kurulu İstanbul' da. Kocaeli' ne gitmenize gerek yok.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/748092

7. Bildiği yolda yürümeye devam ediyor......Çok laf söyletmeye mahal bırakmiyor....

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    Acı gerçekler

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 450/1230 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •