Sayfa 509/1230 İlkİlk ... 94094594995075085095105115195596091009 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Beyler bugünün sorusu geliyor hazır olun

Faiz düşüyor, dolar düşüyor, borsa düşüyor. Bu para nereye gidiyor ?
    Dışarıya tabi
    Türkiye den kaçıyorlar. Gerçi Sabancı ailesi bile Malta vatandaşı olmuş üşkede, yabancı da haklı

Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Beyler bugünün sorusu geliyor hazır olun

Faiz düşüyor, dolar düşüyor, borsa düşüyor. Bu para nereye gidiyor ?
    Yatırım tavsiyesi değildir

“Türkiye İstatistik Kurumu:
    Türkiye genelinde ipotekli konut satışları bir önceki yılın aynı ayına göre %410,2 oranında artış göstererek 57.811 oldu. Toplam konut satışları içinde ipotekli satışların payı %39,4 olarak gerçekleşti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Herkese merhaba. Yaklasik 16 aydir borsa ve eurobond yatirimi yapiyorum. Daha once de hisse.nete uye olmus fakat sessizce izlemekle yetinmistim. Ismim Gokhan, 31 yasindayim kismetse 40 yasinda finansal ozgur olmak icin pasif gelir yaratmaya calisiyorum. Twitter uzerinden de paylasimlarim var.
    https://twitter.com/BayTutumlu

Burada ozellikle sn Dudu ve sn Cautionary nin paylasimlarini takip ediyorum. Umarim hepimiz hedeflerimize en kisa surede ulasiriz.

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Yatırım tavsiyesi değildir

“Türkiye İstatistik Kurumu:
    Türkiye genelinde ipotekli konut satışları bir önceki yılın aynı ayına göre %410,2 oranında artış göstererek 57.811 oldu. Toplam konut satışları içinde ipotekli satışların payı %39,4 olarak gerçekleşti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tüm para konuta akmış olabilir mi ? ihtimal düşük gibi

5.  Alıntı Originally Posted by Bay Tutumlu Yazıyı Oku
    Herkese merhaba. Yaklasik 16 aydir borsa ve eurobond yatirimi yapiyorum. Daha once de hisse.nete uye olmus fakat sessizce izlemekle yetinmistim. Ismim Gokhan, 31 yasindayim kismetse 40 yasinda finansal ozgur olmak icin pasif gelir yaratmaya calisiyorum. Twitter uzerinden de paylasimlarim var.
    https://twitter.com/BayTutumlu

Burada ozellikle sn Dudu ve sn Cautionary nin paylasimlarini takip ediyorum. Umarim hepimiz hedeflerimize en kisa surede ulasiriz.
    Sn. Bay Tutumlu;
    Twitter hesabınıza göz atma fırsatım oldu şu an bu işlere mesai harcayan birçok arkadaşın kıyasla baya ilerlemişsiniz.
    Hedef 2029 demişsiniz ama sanki 2023 bile olabilir bu hızla giderseniz.

Alıntı Originally Posted by thron Yazıyı Oku
    Sn. Bay Tutumlu;
    Twitter hesabınıza göz atma fırsatım oldu şu an bu işlere mesai harcayan birçok arkadaşın kıyasla baya ilerlemişsiniz.
    Hedef 2029 demişsiniz ama sanki 2023 bile olabilir bu hızla giderseniz.
    Cok tesekkur ederim vakit ayirip okudugunuz icin. Su anda esim de ben de tam zamanli olarak calisiyoruz. Ben ayrica bos zamanlarimda ek is yapiyorum bu yuzden tasarruf oranimiz hayli yuksek. Bunun surekli boyle gitmeyecegini(ozellikle cocuk olduktan sonra) tahmin ederek 2029 planini yaptim ama daha erken olursa neden olmasin tabii ki
    Varlık aktiflerle gelir. Yoksul para için çalışır, zengin ise parayı kendisi için çalıştırır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,130
     Alıntı Originally Posted by umbamba Yazıyı Oku
    Günaydınlar, korkulur valla sizden.
    Hisse senedi almak için hangi bankayı kullanıyorsunuz? Ya da her hafta düzenli ufak miktar alım yapan birine hangisini önerirsiniz? Ben de bunu sorayım.
    Saygılar, güzel haftalar dilerim.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kucuk bir araci kurum kullanirim, bankalari sevmem hisse isinde.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Kucuk bir araci kurum kullanirim, bankalari sevmem hisse isinde.

Syg,
    Var mı acaba verebileceğiniz bir isim? Hisse yi aracı kurumdan alırken de o kuruma havale mi yapılıypr? Banka internet bankacılığı gibi Bir profil mi oluşturuluyor?

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 509/1230 İlkİlk ... 94094594995075085095105115195596091009 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •