Sayfa 539/1230 İlkİlk ... 394394895295375385395405415495896391039 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    twitterda görüyorum birileri bu tarz hisseleri paylaşıyor.Yazılım, enerji, teknoloji, girişimcilik firmaları her gün gidiyor.
    Hepside 10-20 senelik, halka arz yeni olmuş firmalar.
    1 ayda 2-3 katına geldi bu hisseler ama tek lot bile almadım.Başkasının fikriyle iş yapmak hiç rahat uyutmaz beni
    Saygılar.
    Naten gibi.... mi

2.  Alıntı Originally Posted by SAYKA17 Yazıyı Oku
    Naten gibi.... mi
    Muhtemel...hikayesi güzel...ama çok şişti, aman dikkat.

Mesela portföyümüzde yer alan, küçük ama temeli sağlam hisselerden uluun...bilanço çok iyi gelmeyince durgunlaşmıştı...o da bugün patladı...%10:yukarıda şu an.

Önemli not: şu konuda dikkatli olmak lazım...güzel bşr trendi ve iyi bşr hikayesi olan küçük kağıtlara gözü kalalı dalıyor bazı arkadaşlar..aman ha diyim...1-5-10 yıllık grafiğe bakmadan kesinlikle alım yapmayın...benim şartı zaten biliyorsunuz, grafik pahalıysa, ağzıyla kuş tutsa almam

3.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Oyle heyecani yok elimdekilerin.Aksa, eregl, froto, hekts
    DowAksa'nin yaptigi işe bakmanizi oneririm.
    Saygilar.
    Aksa ve hektas yeterince heyecan verici bence.,,aşırı heyecan zaten kalbi yorar gerek yok.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    tatgd var gitmeyenler arasında. bende yok ama tatgd. portföy full olduğu için satmaya kıyamıyorum diğerlerini pdd makul. ikinci tukas olabilir bana göre.

+adel.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5. Bir de minör tavsiye

YKB wırld kk CarrefourSA 3*125 tl alış verişe, 30 tl puan veriyor..ayrıca 150 tl lik alış verişe 20 tl bp yakıt puan var, basit bir hesap yapalım.

125*2+150= 400 tl alış verişe 50 tl kazanç...%12,5 yapar...üstelik market ve akaryakıt gibi temel harcamalarda geçerli...yani kıyafet, restorant tarzı isteğe bağlı ve fiyat olarak oynak ürünlerde değil bu kampanya.

Öte yandan, CarrefourSA da ağız diş ürünlerinde %50 indirim var( şişirilmiş fiyatlar üzerinden olsa da her türlü karlı bir kampanya)...zaten bence Carrefour yıllardır hayrına çalışıyor, kar filan da edemiyor. Allah razı olsun

Önemli not: yahu portföyden, hisselerden o kadar parayı götürdün 40-50 tl nin hesabını mı yapıyorsun diyen, başlığa yeni teşrif eden arkadaşlar olabilir...iyi bşr yatırımcı olmak İçin, önce iyi bir tasarrufçu olmak gerekir mottomuzu onlara da söylemiş olalım bu vesileyle.

6.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bir de minör tavsiye
    ...
    Önemli not: yahu portföyden, hisselerden o kadar parayı götürdün 40-50 tl nin hesabını mı yapıyorsun diyen, başlığa yeni teşrif eden arkadaşlar olabilir...iyi bşr yatırımcı olmak İçin, önce iyi bir tasarrufçu olmak gerekir mottomuzu onlara da söylemiş olalım bu vesileyle.
    Selam,
    Hocam promosyon konusunda burasi bir cennet.
    Yaklasik 10 gun once bir bankadan maasimin $500 kismini yatirdigim icin $250 promosyon aldim.
    Simdi onumde baska bir banka var. Bunlara da $15000 yonlendirirsem $600 alicam. Iki promosyon toplami bir iphone ediyor.

Sirf bu promosyonlar ustune siteler var. Girip bakiyorum bana hangisi uygun diye. %99'u bir takvim yili gectikten sonra tekrar alinabiliyor. Tam firsatlar ulkesi yeminlen

Alıntı Originally Posted by callandor Yazıyı Oku
    Selam,
    Hocam promosyon konusunda burasi bir cennet.
    Yaklasik 10 gun once bir bankadan maasimin $500 kismini yatirdigim icin $250 promosyon aldim.
    Simdi onumde baska bir banka var. Bunlara da $15000 yonlendirirsem $600 alicam. Iki promosyon toplami bir iphone ediyor.

Sirf bu promosyonlar ustune siteler var. Girip bakiyorum bana hangisi uygun diye. %99'u bir takvim yili gectikten sonra tekrar alinabiliyor. Tam firsatlar ulkesi yeminlen
    Neresi ki orasi

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Selam,
    ABD...

Sayfa 539/1230 İlkİlk ... 394394895295375385395405415495896391039 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz