Sayfa 555/1230 İlkİlk ... 554555055455535545555565575656056551055 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by Yuri Gagarin Yazıyı Oku
    sn cautionary petkim listenizden tamamen çıktı mı?
    Takipteyim..ama bu yükseliş dalgasında pek şansı yok..4 üstüne çıkmadıkça portföye giremez...yılın ikinci yarısında öne çakabilir...etilen nafta makası iyileşmedikçe diplerde sürünmeye devam eder bence.

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Soda defansif bir hisse ve yeni büyük bşr yatırıma başladı...kısa ve orta vade endekse paralel bir performans beklerim...ama uzun vadede çok güzel yerlere gelir beklentisindeyim.,,bu bedenle alımlarda aceleci olmayacağım.
    sayın cautionary; SASA da soda gibi yatırım yapacak. acaba sasada uzun vadede soda gibi olurmu? u.v yatırım yapılırmı sasaya?

3.  Alıntı Originally Posted by meheme Yazıyı Oku
    sayın cautionary; SASA da soda gibi yatırım yapacak. acaba sasada uzun vadede soda gibi olurmu? u.v yatırım yapılırmı sasaya?
    Sasa konusunda görüşüm net...grafik pahalı kriterlerinden fail ediyor...bu kriterin detayı İçin konu başlıklarında arama yapabilirsin,

Hatta sasa grafik pahalı değil çok pahalı...ben takip listeme bile almıyorum bu tür hisseleri... başka bir örnek de hektaş mesela...ama grafik pahalı olması bu hisse endeks üzeri getiri getirmez demek değil, orta ve uzun vadede endeks üzeri getiri ihtimali düşük der...mesela hektaş düşük ihtimali gerçekleştirdi, iki yıldır grafik pahalı diye almıyorum...ama gidiyor hisse.

Ayrıca, ekinizde varsa sat demek değil, sıfırdan giriş yapmak İçin uygun değil demek.

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Soda defansif bir hisse ve yeni büyük bşr yatırıma başladı...kısa ve orta vade endekse paralel bir performans beklerim...ama uzun vadede çok güzel yerlere gelir beklentisindeyim.,,bu bedenle alımlarda aceleci olmayacağım.
    prospektif fk sına odaklanmalı... aslında bunun için de en sağlıklı yöntem portföy yönetim şirketlerinin yaptığı gibi çantayı kapıp , şirkete , fabrikaya yatırımcı ziyareti... kapıdaki güvenlikle iki sohbet eder dönersin ne olacak ki ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

5. Değerli arkadaşlar, iş yatırımın strateji raporunda dikkatimi çeken bazı hisseler var. Portföyümü biraz daha çeşitlendirmek istiyorum. Şu anda oranları ile %43 tuprs, %30 hekts, %15 eregl, %13 kords var. Oranlar toplam hisse portföyüne göre, hisse yanı sıra BES ve altın da biriktiriyorum. Portföye aksigorta, vestel beyaz eşya, tofaş ve iş yatırım eklemek istiyorum. Düşüncelerinizi öğrenmek isterim. Teşekkürler.

6. Bu topikten korkulur. Ben de 5.95 ortalama ile bir parti soda aldım aylara sari küçük kağıtlardan gelen parayı büyüklere atıyorum. Diğer güzellerim 19.20 ile asels, 8.6 ile eregl. Eregl kaçmış gibi dursa da alternatifinden daha çok kazandığım ve ucuz olduğuna samimiyetle inandığım için ılık ılık yanaşıyorum.

Total de 10 hisseye çıktım bir ara ne güzel 5 e kadar düşmüştüm. Dünkü düzeltme ve bu sabah da epey mal aldım. 2020 portföyünü şimdiden yaptık nakit %20 kadar kaldı onunla da viop ta short kovalıyorum gerisi bilanço takip ve kağıt değişimleri ile geçecek.

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bu topikten korkulur. Ben de 5.95 ortalama ile bir parti soda aldım aylara sari küçük kağıtlardan gelen parayı büyüklere atıyorum. Diğer güzellerim 19.20 ile asels, 8.6 ile eregl. Eregl kaçmış gibi dursa da alternatifinden daha çok kazandığım ve ucuz olduğuna samimiyetle inandığım için ılık ılık yanaşıyorum.

Total de 10 hisseye çıktım bir ara ne güzel 5 e kadar düşmüştüm. Dünkü düzeltme ve bu sabah da epey mal aldım. 2020 portföyünü şimdiden yaptık nakit %20 kadar kaldı onunla da viop ta short kovalıyorum gerisi bilanço takip ve kağıt değişimleri ile geçecek.
    5-10 arası hisse iyidir, 10 a kadar sorun yok bence.

8.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar, iş yatırımın strateji raporunda dikkatimi çeken bazı hisseler var. Portföyümü biraz daha çeşitlendirmek istiyorum. Şu anda oranları ile %43 tuprs, %30 hekts, %15 eregl, %13 kords var. Oranlar toplam hisse portföyüne göre, hisse yanı sıra BES ve altın da biriktiriyorum. Portföye aksigorta, vestel beyaz eşya, tofaş ve iş yatırım eklemek istiyorum. Düşüncelerinizi öğrenmek isterim. Teşekkürler.
    Sektör olarak çeşitlendirmek en iyisi enerji sigorta ve ilaç sektöründeki hisseleri radariniza alabilirsiniz

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 555/1230 İlkİlk ... 554555055455535545555565575656056551055 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •