Sayfa 61/1230 İlkİlk ... 11515960616263711111615611061 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 481 - 488 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Pegasus %7 yaptı ilk seans...uluse de all time high değerinde...portföyümün yüz akı hisseler: Uluse, poltk, Pegasus, brisa, deva...düşüşe direnip, endeks nefes alınca da güçlü tepki verdi bu hisseler( değerlendirmem hisseleri portföyüme ekledikten sonraki performansları kapsıyor,)

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Pegasus %7 yaptı ilk seans...uluse de all time high değerinde...portföyümün yüz akı hisseler: Uluse, poltk, Pegasus, brisa, deva...düşüşe direnip, endeks nefes alınca da güçlü tepki verdi bu hisseler( değerlendirmem hisseleri portföyüme ekledikten sonraki performansları kapsıyor,)
    Tşk edrm hocam cevabınız için. Bankacılık sektörü durgun olduğu için ve faizler sebebiyle bu durgunluk devam edeceğini düşündüğüm için havacılık sektörünün ön plana çıkabileceğini düşünüyorum. Bende de thy var seçimdeki düşüşlerden sonra biraz daha aldım. Bence buaralar ihtiyacımız olan tek şey biraz durgunluk ülkenin biraz sakinleşmesi. Ozaman havacılık pişman etmez diye düşünüyorum

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Çok güzel, demek ki karlılık daralıyor ve aynı oranda daralmaya devam ederse aslında fk çok yüksek değerlere çıkacak. Peki bu kağıdı almak için bir aceleniz var mı? Çeyrekler arası karlılık farkının pozitif yönde değiştiği bir çeyrekte bilanço gelir gelmez alırsanız yukarı trend i yakaladınız demektir. Peki ne zaman satacaksınız? Evet, çeyrekler arası karlılık durgunlastigi veya azaldığı zaman. Bu bir sonraki bilanço da olabilir 20 sonraki bilanço da olabilir sonuçta karlılık arttıkça zaten kazanıyor olacaksınız.

Bu da basitçe benim yatırım stratejim... tabi pek çok şeye daha bakıyorum dd mesela, kendi dd m ama... patron kriteri... tek seferlik satış mi faaliyetten gelen karlılık mi...

Sn. Cautionary e söz vermiştim nasıl yaptığımı anlatmak için, sizin üzerinizden anlattım kusura bakmayın.
    Bilgi paylaşımı için teşekkürler. Hisse fiyatı şuan da 24 25lerde gezinse dediğinize katılırım ama 11lere düştü.

2 sorum var
    -hisse şuan 4 5tl den işlem görüyor olsaydı bilançoda pozitif dönüşü yine bekler miydiniz?
    -bilançonun pozitif dönüş yaptığı zaman 2018 Q4 bilançosu diyelim ve Hissenin fiyatı ozaman 17-18lerde olursa alır mıydınız?

YTD

4.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Selamlar Son iki çeyrek hisse başı 39kuruş kar etti
    Aynı dönem 1yıl öncesi 2016Q4 ve 2017 Q1 total 70kuruş

12aylık 77 kuruş , ondan önceki 12ay 206 kuruş..

Forward FK da 8ler gözüküyor. Altına sarkar mı bilmiyorum.

YTD
    Forward FK 8'in düşük bir oran mı olduğunu düşünüyorsunuz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by hophop Yazıyı Oku
    Sn oguzvortex19,
    mahsuru yoksa hangi site bu öğrenebilir miyim?
    Morningstar

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Siz , yüksek bir oran olduğunu mu düşünüyorsunuz ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,016
    https://www.quora.com/How-do-I-impro...90a&srid=h5bWq

Su ana kadar okudugum en iyi yazilardan birisi.

Analoji mukemmel !!

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Siz , yüksek bir oran olduğunu mu düşünüyorsunuz ?
    Döngüsel başvuru olmuş gibi geldi
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 61/1230 İlkİlk ... 11515960616263711111615611061 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •