Sayfa 632/1230 İlkİlk ... 1325325826226306316326336346426827321132 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by kaucuk Yazıyı Oku
    Dead cat bounce, asıl mallandirma boğa tuzaklarına olacak. Izliyoruz, daha önce defalarca izlediğimiz senaryoyu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    3 4 gün önce yazmıştım. Bizim iş yerinden bile kaç kişi var o tuzağa düşen. Hala utanmadan Twitter’da bizim vademiz uzun diye yazıyor.

Neyse biz kendi işimize bakalım. Tüpraş uzun vadede toplanacak noktalara geldiğini düşünüyorum.

2. sayın cauti üstat, pegasus 68 altını gördü. bu bir düşüş trendi başlangıcı mı? yoksa kısa süreli bir düzeltme mi? teknik olarak olumlu düşüncelerinizde değişiklik oldu mu?
    düşüncelerinizi merak ediyorum. saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    sayın cauti üstat, pegasus 68 altını gördü. bu bir düşüş trendi başlangıcı mı? yoksa kısa süreli bir düzeltme mi? teknik olarak olumlu düşüncelerinizde değişiklik oldu mu?
    düşüncelerinizi merak ediyorum. saygılar.
    Pegasus da 75 altında olumlu değilim maalesef, kısa vade dip arayışında olacak...alım İçin pusudayım tekrar.

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Pegasus da 75 altında olumlu değilim maalesef, kısa vade dip arayışında olacak...alım İçin pusudayım tekrar.
    aynen ben de pusudayım ama kaçar mı diye de endişeliyim. Bu fiyatlardan gelecek bilonço ile F/K 4.XX rakamlara gelmiş olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    aynen ben de pusudayım ama kaçar mı diye de endişeliyim. Bu fiyatlardan gelecek bilonço ile F/K 4.XX rakamlara gelmiş olacak.
    Son bir ayda pişmiş tavuğun başına gelmeyenler geldi...önce pistteki kaza, sonra Sabiha ya ek sefer yasağı, 2. Pistin gecikmesi ya da bilerek geciktirilmesi...bunun üzerine bşr de salgın olayı.

Ayrıca yabancı da baya satış yaptı...bu satışı yapmasa çoktan alımlara başlamıştı...hazır ortam da uygun iken olabildiğince alttan yerine koymaya çalışacak.

Bu nedenle hızlı bir toparlanma beklemiyorum...75 altına inmese daha hızlı toparlardı...ayrıca endeks de bşr süre daha düşebilir...ama dediğin gibi son çeyrek sonrası fk komik seviyeye gelecek, hatta 2020 geleceğe dönük fk daha da düşük olacak..sonuçta şirket beklentilerini koruyor, ben de en azından alt limit seviyesinde hedeflerini tutturacağını düşünüyorum.... bu nedenle dip emareleri görürsem tekrar alırım...bilanço Şubat sonu ancak açıklanır, haftaya azar azar almaya başlarım sanırım.

6. Portföy çeşitlendirme nedir deseler? Deva derdim

Küçük kağıt olunca böyle olacak işte..,temel destekliyor, manipülasyon yok...45 derece açıyla sakin sakin çıkıyor bir yıldır...neredeyse 4 e katladı bir yılda.

bende derinhisse mağdurları diye topic ne zaman açılacak onu bekliyorum hala açılmadı hayret
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bende derinhisse mağdurları diye topic ne zaman açılacak onu bekliyorum hala açılmadı hayret
    Şu an inkar aşamasında millet..bir süre sonra kabullenme, sonra öfke vsvs...şimdilik millette hala Ümit var...yarın da tabanlar gelsin, millet malı kucakladığını farketmeye başlayacak.

Sayfa 632/1230 İlkİlk ... 1325325826226306316326336346426827321132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •