Sayfa 653/1230 İlkİlk ... 1535536036436516526536546556637037531153 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Yanlisin var, isyat 2018 agustosunda 73 kurusu gordu, sonra 18,7 kurus temettu dagitti, o zaman, yani sadece bir bucuk yil once 75-80 kuruslardan isyat alanin parasi su an uce katlanmis durumda.
    Son 18 aydır soluksuz yükseliyor. 3 e katlanmasından daha önemlisi neredeyse yatırdığın paranın %80i kadar temettü verecek bu sene.

Buna kendimi örnek gösterebilirim, topikte kan gövde iken inci topluyordum. Sorsan herkes alim, peh...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    “The trend is your friend until the end when it bends.” - Ed Seykota

2. bu adam farkli birsey deniyor.
    sirketi de kendi alaninda dunyaya is yapabiliyor.
    hafta sonu dinletisi olarak paylasmak istedim.
    halka acik olsa ortagi olurum.
    beyaz yaka icin de farkli yaklasimlar var.
    https://m.youtube.com/watch?v=PhcpSM4h4NU

3.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    bu adam farkli birsey deniyor.
    sirketi de kendi alaninda dunyaya is yapabiliyor.
    hafta sonu dinletisi olarak paylasmak istedim.
    halka acik olsa ortagi olurum.
    beyaz yaka icin de farkli yaklasimlar var.
    https://m.youtube.com/watch?v=PhcpSM4h4NU
    Bu arkadaşi biliyorum.Ankara'da bir plazada iş yeri vardi, edelkrone isminde.Ileri duzey bir calisma ortamlari mevcuttu.Yaptiklari her calismayi dizi gibi bolum bolum yayinliyorlardi youtube uzerinden.Çok zeki birisi, elon musk gibi inovasyon meraklisı.Sonra bu sirket batti ya da devretti diyenler oldu.Net bir bilgiye ulaşamadim sonucu hakkinda.
    Saygilar.

Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Bu arkadaşi biliyorum.Ankara'da bir plazada iş yeri vardi, edelkrone isminde.Ileri duzey bir calisma ortamlari mevcuttu.Yaptiklari her calismayi dizi gibi bolum bolum yayinliyorlardi youtube uzerinden.Çok zeki birisi, elon musk gibi inovasyon meraklisı.Sonra bu sirket batti ya da devretti diyenler oldu.Net bir bilgiye ulaşamadim sonucu hakkinda.
    Saygilar.
    Şirketi çalışanlarına devretti, erken emekli oldu. Şirkette belli bir hissesi duruyor kar payı alıyormuş.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    haftaya düzeltme haftası olacak gibi.
    hisse oranı % 70 e ulaştı an itibariyle
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,702
    sn.Cautionary; pegasusun son düşüşünden sonra alımı yada kademeli alımı düşünmek için sizce erken mi? Sürekli gelen olumsuz haberlerden sonra 86 TL deki zirveden nerdeyse 20TL aşağıya düştü..

7.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    sn.Cautionary; pegasusun son düşüşünden sonra alımı yada kademeli alımı düşünmek için sizce erken mi? Sürekli gelen olumsuz haberlerden sonra 86 TL deki zirveden nerdeyse 20TL aşağıya düştü..
    Ben dün ve bu sabah iki parça alım yaptım...10 parçaya böldüm planladığım alımları.

Dün DHMİ trafik verileri yine olumlu geldi, özellikle Pegasus İçin...Şubat verileri çok önemli olacak...eğer Şubat trafikleri, yani toplam trafikten aldığı pay ciddi oranda düşmezse...65 ler dip olarak kalır bence.

8. Ben de dün ve bugün epey mala girdim sattığım çoğu kağıdı daha aşağıdan yerine koyma imkanları geldi. Aslında bilanço döneminde daha yüksek nakitte kalmak isterdim ama mal satar mal alırım gün içinde dedim. Gün içi güzel tradeler de oldu. Borsa portföyümde %80 maldayım şu an, hayırlısı bakalım. Kalanında altın ve gümüş var elimde.

Şimdiye kadar gelen bilançolar içinde en beğendiğim kağıt ismen, 2. Begendigim isgyo, 3. Soda oldu. Soda birlesme nedeniyle spekülatif hareket edecektir bilanco öncesi kapattım pozu ve tekrar açmadım. Isgyo, gyo lara olan genel soguklugum ve inceleme fırsatı bulamamam nedeniyle yedekte. Ismen de ise tradelerle beraber mal almaya çalıştım 5 lira maliyetli ortalama bir poz açabildim.

Elimde klmsn (8), Arsan (1.8), knfrt (5.5), asels(19.15), ıpeke(4.5), ismen(5) ve olmaz olasıca TKFEN (22) var, Ykb ereğli soda cemtas pozları güzel karlarla kapanmış durumda. Birinci önceliğim para kaybetmemek olduğu için karşı bacak sürekli manüel deneme ve öğrenme amaçlı short açıyorum, son düşüş ile beraber açıkçası faydasını gördüm. Short tan para kazanmadım ama portföyümü koruduğunu söyleyebiliriz.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    hisse oranı % 70 e ulaştı an itibariyle

Sayfa 653/1230 İlkİlk ... 1535536036436516526536546556637037531153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •