Sayfa 679/1230 İlkİlk ... 1795796296696776786796806816897297791179 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    Merhaba

Bu sekilde bir dusus ilk defa yasiyorum. Borsa gecmisimi de aciklamis oldum��.

Bu dususlerde alim firsati icin nasil bir strateji izlemem gerekiyor. Tuncay tursucu %7 dusumde ekleme yaparim hep dedi.
    Nereye kadar ekleme yapmali ve ne kadar ekleme yapmali. Destek olabilirmisiniz.
    İdlip meselesi çözülene kadar sallana sallana düşeriz gibi. Ne zamanki olumlu bir haber gelirse işte o zaman toparlanma başlayabilir.
    Bugünlerde A haber izlemek gerek kanımca

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Kaza yapmasın da..virüs nedeniyle satışa razıyım...thy dahil tüm dünya havacılık hisseleri satış yiyor..ama Pegasus bu virüs korkusu azalınca hızlı toparlayacaktır. Çünkü özellikle Asya ya pek uçuşu yok Pegasus un.

55 tl ye kadar alım fırsatı derim..55-50 arası bekle gördür benim için..,50 altına giderse zaten ortalık karışmıştır. Satarım muhtemelen.
    60.30 dan ilk partiyi aldim ben de.
    virusten ziyade kaza onemli.
    isyerinde bir iki kiside onla mi ucuyorsun hayirlisi tarzinda tepki duydum.

3.  Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    Merhaba

Bu sekilde bir dusus ilk defa yasiyorum. Borsa gecmisimi de aciklamis oldum��.

Bu dususlerde alim firsati icin nasil bir strateji izlemem gerekiyor. Tuncay tursucu %7 dusumde ekleme yaparim hep dedi.
    Nereye kadar ekleme yapmali ve ne kadar ekleme yapmali. Destek olabilirmisiniz.
    Hangi hisseden bahsediyorsanız geçmişe dönük düşüşlerini bir grafik üzerinde ya da daha iyisi geçmiş verilerini excelde hesaplatarak inceleyin, son on - yirmi yılını, en çok ne kadar düşmüş, ne hızla toparlamış, tepki çıkışı ne kadar olmuş vb görürsünüz şimdi de beklentinizi ona göre ayarlarsınız. Örneğin 2008 krizindeki düşüşler çok istisnaidir ve en kötüsünün o olacağını farzedebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    60.30 dan ilk partiyi aldim ben de.
    virusten ziyade kaza onemli.
    isyerinde bir iki kiside onla mi ucuyorsun hayirlisi tarzinda tepki duydum.
    Yeterince yolcu olduktan sonra herkese yetecek yer var. Ortalama uçak yolculuğunun 3 saat olduğunu varsayarsanız. Bir havayolu 300 TL diğeri 600 TL ise 3 saatlik yolculuk için insanların fazla detaylı düşüneceğini sanmıyorum. Özellikle şu virüs meselesi nedeniyle kısa mesafede otobüs veya arabayı uçağa tercih ederim. Uzun mesafeyi ise mümkünse gitmemeyi tercih ederim. Bu nedenle virüs konusu daha önemli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5. Aracı kurumlar sorunsuz çalışyor mu? 22 senedir bu piyasanın içinde biri olarak bu tür günleri çok yaşadım. Bu ülkenin savaş uçakları kendi meclisimizi bombaladı. İşte böyle bir ülkede yatırım yapıyoruz. Bunu akıldan çıkarmamak lazım.

Allah şehitlerimizin yakınlarına sabır versin. Başımız sağolsun.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. Ağustos18 de görülen durumlar görülüyor benim kurumlar.

YTD
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Aracı kurumlar sorunsuz çalışyor mu? 22 senedir bu piyasanın içinde biri olarak bu tür günleri çok yaşadım. Bu ülkenin savaş uçakları kendi meclisimizi bombaladı. İşte böyle bir ülkede yatırım yapıyoruz. Bunu akıldan çıkarmamak lazım.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Aracı kurumlar sorunsuz çalışyor mu? 22 senedir bu piyasanın içinde biri olarak bu tür günleri çok yaşadım. Bu ülkenin savaş uçakları kendi meclisimizi bombaladı. İşte böyle bir ülkede yatırım yapıyoruz. Bunu akıldan çıkarmamak lazım.

Benim uygulamada problemler mevcut. Bugün sizin kaldıraçlı piyasada işlem yaparken gereken para miktarı ile ilgili sözleriniz kulaklarımda yankılandı.
    Öz eleştiri yapmak gerekirse reis ay sonuda müdahale kararlılığını belirtiği için aslında risk biliniyordu. Virüste yaklaşık bir aydır biliniyordu. Buna rağmen bu riski hedge etmediysem benim hatam. Ben idlip meselesinin rusya ile çözülebilecek bir konu olduğunu düşünüyordum. Hata yapmışım.

Şu anda tüm varlığımızla orada görev yapan mehmetçiğimizin yanındayız. Şehit olan evlatlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı dilerim. Onlar artık bize emanet.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8. aracı kurumda değil fakat internette genel bir yasaklama ve yavaşlama mevcut.

Sayfa 679/1230 İlkİlk ... 1795796296696776786796806816897297791179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •