Sayfa 694/1230 İlkİlk ... 1945946446846926936946956967047447941194 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Yeni yasa ile değişti artık...kesintiler çok daha az olacak.
    iyiki değişmiş.

geçen sene almanyaya bir ödeme yaptım 300 tl gibi bir paraydı. sanırım tam hatırlamıyorum neredeyse yarısı masraf ödedim işbank.

paypal kapattılar malum.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2. Sayın cauti siz bildiğim kadarıyla 5 günlük ema ile 22 günlük ema nın birbirini aşağı ya da yukarı kesmesine göre short aç ya da short kapa yapıyorsunuz. Peki sadece short kapa yapmayıp 5 günlük ema 22 günlüğü yukarı kesince ilave long açmayı tavsiye eder misiniz. Bir de günlük ema geç sinyal veriyor saatliğe ya da 4 saatliğe göre yapsak uzun vadede daha mı riskli olur fazla sinyal gönderdiği için. Bir de viop long short komisyon nedir?

3.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Sayın cauti siz bildiğim kadarıyla 5 günlük ema ile 22 günlük ema nın birbirini aşağı ya da yukarı kesmesine göre short aç ya da short kapa yapıyorsunuz. Peki sadece short kapa yapmayıp 5 günlük ema 22 günlüğü yukarı kesince ilave long açmayı tavsiye eder misiniz. Bir de günlük ema geç sinyal veriyor saatliğe ya da 4 saatliğe göre yapsak uzun vadede daha mı riskli olur fazla sinyal gönderdiği için. Bir de viop long short komisyon nedir?
    Hisselere ilave olarak, güçlü trendlerde long da açılabilir...ben yapıyorum zaten.

Ancak, bu işin sonu yok...hedge dışında işlem yapınca, o zaman vadeli işlem ağırlıklı bşr portföye de dönebilir iş...bu tamamen kişinin kendini nasıl konumlandırdığına ve başarı durumuna bağlı.

Daha hızlı sinyal veren bşr sistemle işlem yapmak da tercih...daha çök sinyal, daha çok işlem demek bu...işim bu, akşama kadar piyasayı takip ediyorum...ben bile tercih etmiyorum bunu.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4. Yıllık ve geçen yılın üç aylığına göre NET KAR,FAALİYET KARI ve SATIŞLARINI arttıran şirketler. (Alıntıdır)
    AEFES
    AGYO
    ALGYO
    ANACM
    ARENA
    ARSAN
    ASELS
    ASUZU
    BRISA
    DEVA
    ETYAT
    EUKYO
    EUYO
    FROTO
    GEDIK
    GOODY
    IHGZT
    INFO
    IPEKE
    ISMEN
    KARSN
    KOZAA
    KOZAL
    KRONT
    LOGO
    MPARK
    PGSUS
    PRZMA
    RYGYO
    SELEC
    ULKER
    USAK
    VAKKO

5.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Yıllık ve geçen yılın üç aylığına göre NET KAR,FAALİYET KARI ve SATIŞLARINI arttıran şirketler. (Alıntıdır)
    AEFES
    AGYO
    ALGYO
    ANACM
    ARENA
    ARSAN
    ASELS
    ASUZU
    BRISA
    DEVA
    ETYAT
    EUKYO
    EUYO
    FROTO
    GEDIK
    GOODY
    IHGZT
    INFO
    IPEKE
    ISMEN
    KARSN
    KOZAA
    KOZAL
    KRONT
    LOGO
    MPARK
    PGSUS
    PRZMA
    RYGYO
    SELEC
    ULKER
    USAK
    VAKKO
    Keşke satışlarını miktar bazında görebilsek ve gerçek büyümeleri fark edebilsek ne güzel olacak....
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Keşke satışlarını miktar bazında görebilsek ve gerçek büyümeleri fark edebilsek ne güzel olacak....
    faydası olabilir
    https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=800012155

7.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Güzelmiş teşekkürler ancak TL bazında büyüme analizi yapılmış. Örneğin pegasus 2019 yılında 105 yolcu taşımış iken 2018 yılında 100 yolcu taşıdıysa miktarsal olarak %5 yolcu fazla taşımıştır. Bunları da sadece faaliyet raporundan çıkarabiliyoruz.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. Selamlar petrolün bu kadar düşmesi borsamızın güzide şirketlerini nasil etkiler ?

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 694/1230 İlkİlk ... 1945946446846926936946956967047447941194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •