Sayfa 729/1230 İlkİlk ... 2296296797197277287297307317397798291229 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. İyalya toplam 27980 vaka, 2158 ölüm.
    Almanya toplam 7240 vaka, 15 ölüm.

Eğer felaket senaryosu yazmak istiyorsan italya örneğini, bu badirede atlatılır diyorsan Almanya örneğini baz alabilirsin.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2. mahfi hoca haklı maalesef

3. Altının ons fiyatı nereye kadar gidebilir sizce. Bir düşüş dalgası gelme ihtimalinden çekiniyorum.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Kaza yapmasın da..virüs nedeniyle satışa razıyım...thy dahil tüm dünya havacılık hisseleri satış yiyor..ama Pegasus bu virüs korkusu azalınca hızlı toparlayacaktır. Çünkü özellikle Asya ya pek uçuşu yok Pegasus un.

55 tl ye kadar alım fırsatı derim..55-50 arası bekle gördür benim için..,50 altına giderse zaten ortalık karışmıştır. Satarım muhtemelen.
    Merhaba öncelikle verdiğiniz değerli bilgiler için çok teşekkürler. Havayolu şirketleri ne yazık ki çok kötü etkilendi, mesajınıza istinaden şimdi zarar kesme zamanı mıdır yoksa çoktan dediğiniz gibi 50 altında satmalı mıydık?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,012
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bunun da kaç paralık adam olduğunu öğrenmiş olduk...benim için de çöp değerinde kağıtlar çoğunlukta borsada...ama tümü İçin bu yakıştırma terbiyesizlik...imkb30 un belki 25 i, gayet iyi şirketler...kendi değerlerimize bok atmak adiliktir.
    Cok fena gozumden dustu benim de..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. Piyasalar sürekli farklı davranıyor. 2017den bu yana izliyorum. Her defasında ezberler bozuluyor. Vaka sayımız umarım artmaz. Sağlıkla kalın, evde kalın.

7.  Alıntı Originally Posted by Pervaz Yazıyı Oku
    Altının ons fiyatı nereye kadar gidebilir sizce. Bir düşüş dalgası gelme ihtimalinden çekiniyorum.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şu ortamda mecburi pozisyon kapamaları nedeniyle hersey olabilir. Gümüş 3 günde %30 düştü, altın yine de iyi dayandı.

Bu hafta ne olur sorusu için her şey olabilir derim. Ama 1 ay sonra 1600 üzerinde olma ihtimali çok yüksek.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Piyasalar sürekli farklı davranıyor. 2017den bu yana izliyorum. Her defasında ezberler bozuluyor. Vaka sayımız umarım artmaz. Sağlıkla kalın, evde kalın.
    Ben 21 yıldır aktif işlem yapıyorum. 4 büyük kriz 3 büyük yükseliş yaşadım. 2017 den bu yana da profesyonel olarak piyasalarda işlem yapıyorum. Ben de her gün yeni şeyler öğreniyorum.

Sayfa 729/1230 İlkİlk ... 2296296797197277287297307317397798291229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •