Sayfa 761/1230 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Senin sistem baya basit ama hemen hemen benimkiyle korole çalışıyor

YTD
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Evet, benim kısa vade öğlen al verdi...full hisselere ilave kısa vade trade amaçlı longlar da açıldı (orta vade al verene kadar hedge amaçlı kısa lar duracak).

2.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Senin sistem baya basit ama hemen hemen benimkiyle korole çalışıyor

YTD
    En iyi sistem kazandıran ve uygulaması kolay olan sistemdir
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. Boş beleş bir kesit bilgi vereyim,
    havadaki uçak sayıları 14:30 itibariyle
    Pgs 5
    Thy 44+1 amerikada var
    YTD

Almanların 8 yıllık corona virüsü raporu ortaya çıktı! https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/...cikti-5700592/

Raporda bugünkü bilinenlerle ilginç, hatta inanılması biraz zor, bire bir çakışan yorumlar var. Ancak virüsün çeşitli evrelerde mutasyon geçirip tekrar aktif duruma geçebilme öngörüsü korkutucu. Böyle bir tekrarlama gelişmş batı ülkelerinin teknik ve organizasyon olanakları ve sıfıra yakın para maliyetleri nedeni ile,elbette olumsuz ekonomik sonuçları alsa da, gelişmekte olan ülkelerin sınırlı kaynakları göreceli olarak çak daha ciddi sonuçlar ile karşılacağı kesindir.Kartların yeniden karılacağı, finans sisteminin ve para birimlerinin yeniden tasarlanacağı ve gelişmekte olan ülkelerin ekonomik olarak düm düz olması sebebi ile bazı sınırların bile yeniden çizilebileceği yeni bir düzen dönemine girmiş olabileceğiz. Yeni dünya savaşının 21.yüzyıl versiyonu mu acaba?

Fiyat/performans ve servls garantisi açısından bana göre en uygunu Arçelik. Ben Tefal ve Arçelik kullandım.Tefal daha kaliteli ama Arçelik te yaygin servis avantajı var.

Bu makinalar hamur işi sevenler için çok iyi karıştırıcı.Malzemeleri içine koyup saati ayarlayinca sabah kalkınca mis gibi ekmeğimiz hazır Ama doğru un karışımını kullanmalısınız,marketlerde bunların hazırlanmış çeşitli özel unları satılıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    En iyi sistem kazandıran ve uygulaması kolay olan sistemdir
    Hocam sisteminizden son 2-3 aydır faydalanıyorum, portföyü belli kurallar çerçevesinde yönetmek gerçekten güzel bir duygu. VİOPta hedge işlemlerini de 1-2 kontrat ile yönetiyorum. O da ayrı bir rahatlık veriyor. İlave olarak portföyün küçük bir kısmı ile güzel tahtalarda kısa vade al -sat yaparak ek nakit yaratmaya da başladım. Kurallar belli olunca zarar edilen işlemler olsa da toplamda artıya geçilebiliyormuş.
    Bu vesileyle tekrar teşekkür etmek istedim, emeğinize sağlık

8.  Alıntı Originally Posted by etranger Yazıyı Oku
    Hocam sisteminizden son 2-3 aydır faydalanıyorum, portföyü belli kurallar çerçevesinde yönetmek gerçekten güzel bir duygu. VİOPta hedge işlemlerini de 1-2 kontrat ile yönetiyorum. O da ayrı bir rahatlık veriyor. İlave olarak portföyün küçük bir kısmı ile güzel tahtalarda kısa vade al -sat yaparak ek nakit yaratmaya da başladım. Kurallar belli olunca zarar edilen işlemler olsa da toplamda artıya geçilebiliyormuş.
    Bu vesileyle tekrar teşekkür etmek istedim, emeğinize sağlık
    Tebrikler...ama lütfen kontrat sayısını arttırmadan en fazla 1-2 kontratla işlem yap...ortalamaları kullanarak işlem yaparken de yine işi daytrade e dökmeden, ve portföyün %1 ini geçmeden işlem yap..bu dönemi öğrenme dönemi olarak düşün ve iyice sistemlere, işleyişe hakim ol.

Eğer, içinden bir ses, bu kadar tedbirli gitmeye gerek yok, biraz risk almak fena olmaz derse...o ses muhtemelen şeytanın sesidir, şeytana uyma...zaten işin en zor kısmı burası..bu aşama kumarbaz ruh mu, yatırımcı ruhu mu ağır basacak safhasıdır...zaten kumarbaz ruh üstün gelirse, muhtemelen az riskle elde ettiğin başarıyı elde edemeyecek ve bir süre sonra tövbe etmek zorunda kalacaksın...riski, yani pozisyon büyüklüğünü abartanların sonu %90 ihtimalle hüsran oluyor.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 761/1230 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •