Sayfa 762/1230 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Pegasus’un 82 uçağından 7’si çalışıyor

Pegasus CEO'su Mehmet Nane, corona virüsü salgını nedeniyle 83 uçaktan sadece 7'sini kullandıklarını açıkladı. Nane, "Bu krizin inşallah haziran ayı gibi yavaşlayacağını ve temmuzdan sonra da en azından iç piyasada normale dönmesini bekliyoruz†dedi

Merhabalar,
    Bu düşüş zamanında bende lazım olmayacak para ile bir portfoy oluşturdum. Aksa, kordsa, Ereğli, nuhcm ve isgyo şeklinde oluşturdum. Bu hisselerin yanına bir banka ekleyerek beklemeye gecmeyi düşünüyorum.
    Başlıktaki yazıları büyük bir zevkle okuyorum. Teşekkürler.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Pegasus’un 82 uçağından 7’si çalışıyor

Pegasus CEO'su Mehmet Nane, corona virüsü salgını nedeniyle 83 uçaktan sadece 7'sini kullandıklarını açıkladı. Nane, "Bu krizin inşallah haziran ayı gibi yavaşlayacağını ve temmuzdan sonra da en azından iç piyasada normale dönmesini bekliyoruz†dedi
    ve çok düştü diye alanlara ithaf olsun...50 de çok ucuzdu sözde...24 de bedava...unutmayın düşen mal alınmaz...düşen malda ortalama asla yapılmaz...2 gündür tavan giden kağıdı kitlerler...bu sektörde hele pgsus asla alınmaz....80 iken 150 hedef veren aracı kurum eşeklerine bir sorsun elinde malı olanlar...bu arada benim çıkış fiyatım 75,30 .....hep al diyeni değil sat tavsiyesi veren kurum bulun tabi varsa...yada benim gibi sistem oluşturun...

ABD havayolu şirketlerinin acil nakit iktiyacinin 200 milyar dolar olduğu konuşuluyor.Hadi bunun yarısının doğru olduğunu varsaysak yinede büyük bir rakam.Bizde Atlas battı.belki bunun pazar payinin bir kısmını Pegi'nin alması uzun vadede yararlı olur.Ancak bir tane daha olumsuz havayolu haberi ilgili hisseleri daha da düşürür.Tabi Pegi hisse değeri dış kredi teminatında önemli olduğu için hisse fiyatını olabildiğince destekleyeceklerdir.Ayni şey Tüpraş içinde geçerlidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,085
    Bu Hekts iki gundur neden tavan oluyor??
    Bilgisi veya tahmini olan var midir??
    Yukari cekip gecirecekler midir??
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bu Hekts iki gundur neden tavan oluyor??
    Bilgisi veya tahmini olan var midir??
    Yukari cekip gecirecekler midir??
    Syg,
    Mevsimsel, şu anda ürünlerini yok satıyor.3 ve 6 aylıkları iyi gelecek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,085
     Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Mevsimsel, şu anda ürünlerini yok satıyor.3 ve 6 aylıkları iyi gelecek.
    Bir de 200K ton organomineral gubre yatirimi vardi ve bu aralarda bitecekti o mu bitti acaba dedim...

iki gunde yabanci 1 mio adetten fazla aldi tek lot satmadan..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8.  Alıntı Originally Posted by trendtakipcisi Yazıyı Oku
    ve çok düştü diye alanlara ithaf olsun...50 de çok ucuzdu sözde...24 de bedava...unutmayın düşen mal alınmaz...düşen malda ortalama asla yapılmaz...2 gündür tavan giden kağıdı kitlerler...bu sektörde hele pgsus asla alınmaz....80 iken 150 hedef veren aracı kurum eşeklerine bir sorsun elinde malı olanlar...bu arada benim çıkış fiyatım 75,30 .....hep al diyeni değil sat tavsiyesi veren kurum bulun tabi varsa...yada benim gibi sistem oluşturun...
    Pegasus da beklentiniz nedir ?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 762/1230 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •