Sayfa 805/1230 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. “Yeni yeni bu işleri öğrenen, ilk kez kriz gören arkadaşlara bir şey demem..ama yıllardır bu piyasaların içinde olup...Pegasus uçmuyor, neden bu kadar tepki veriyor diyen adam kusura bakmadın...bu işi bu kadar senede öğrenemediyse, bundan sonra da öğrenemez”

Cok dogru tespit! Reel ekonomi vs finansal piyasasi yani gelecek icin beklenti farki. Daha sirketler 1 kurus reel kar/zarar yazmadan finansal piyasalar insani zenginde eder hedge yapilmamis 33 yillik birikiminide yer bitirir

Endeksi günün zirvesinden kapattık
    Aşağıda bı miktar GAP var ama yukarıda da 108.800 gapı var
    Günlük 5-22 ema da al vermek üzere Cauti abi
    Al verirse hedge kapanacak mı ?
    Saygılar

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://t24.com.tr/haber/bddk-dan-ba...alimati,871779

Kredinin borsaya yatırılmasının ekonomiye ne gibi bir mahsuru olabilir?
    Vatandaşın cebi mi düşünülüyor, devletin ekonomisi mi? İşin içine dolar da girince ibre ikincisine kayıyor gibi sanki??

4. Sayın Cautioanry hocam,

Endeksten bağımsız yönlere hareket edebilen fakat hareketleri aynı olan ( ECILC - DEVA - SELEC - LKMNH - MPARK) bu duruma manipülasyon diyebilir miyiz? Bu hisselerin kontrolu tek elden olabilir mi? Tecrübe ve farklı bakış açınıza istinaden sormak istedim. Teşekkürler.

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmetmutlu Yazıyı Oku
    Sayın Cautioanry hocam,

Endeksten bağımsız yönlere hareket edebilen fakat hareketleri aynı olan ( ECILC - DEVA - SELEC - LKMNH - MPARK) bu duruma manipülasyon diyebilir miyiz? Bu hisselerin kontrolu tek elden olabilir mi? Tecrübe ve farklı bakış açınıza istinaden sormak istedim. Teşekkürler.

Olabilir...büyük ihtimal bir grup voltranı oluşturmuş ve bu kağıtları speküle ediyor...diğerlerini bilmem de, deva ya da kumar virüsü bulaştırıyorlar...umarım başka oyuncak bulurlar,
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6.  Alıntı Originally Posted by lawyerbroker Yazıyı Oku
    https://t24.com.tr/haber/bddk-dan-ba...alimati,871779

Kredinin borsaya yatırılmasının ekonomiye ne gibi bir mahsuru olabilir?
    Vatandaşın cebi mi düşünülüyor, devletin ekonomisi mi? İşin içine dolar da girince ibre ikincisine kayıyor gibi sanki??
    Kredili işlem yapanların çoğu kumarbaz olduğu İçin, bence de yerinde bir uyarı...kredi ile hisse yatırımı yapılmaz, spelükasyon yapılır ancak.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
    Bugün endeks 233 üssel hafatalık ortalamanın üstünde kapandı....Bu benim çin güçlü bir işaret...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Xtkjs hisselerine bakin hocam...

Sayfa 805/1230 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •