Sayfa 822/1230 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ben kendimce çok basit bir sistem öneriyorum...hem de başarısı bu başlıkta son 2-3 yılda defalarca test edildi. Bunu bile uygulayan %10 u geçmez ( olmasın da zaten, herkes kendi özgün yolunu yöntemini oluştursun...bizimkisi sadece örnek case olmak).

Ayrıca bu başlıkta bugüne kadar sabırla kalabilmiş olanlar, kimseye körü körüne uyacak insanlar değil...zaten bir şeyi özümsemeden, defalarca deneyimlenmeden, birine ya da bir sisteme uyarak fayda sağlanmaz...kendi sistemini oluşturursan fayda sağlarsın ancak.
    Sayın hocam başlıkta baya geri gittim ama bahsettiğiniz sistemi göremedim.
    Belki de ben kaçırdım. Mahsuru yoksa bir kez daha paylaşır mısınız?
    Saygılar

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

2.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Sayın hocam başlıkta baya geri gittim ama bahsettiğiniz sistemi göremedim.
    Belki de ben kaçırdım. Mahsuru yoksa bir kez daha paylaşır mısınız?
    Saygılar

Yukarıda arkadaşımız ilk başlığın linkini paylaşmış. Bütünlük açısından en baştan okumamış daha faydalı olacaktır.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3.  Alıntı Originally Posted by Ponkida Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba,

Fikirlerini samimiyetle paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum. 2008 den beri hisse net'i takip ederim .Bu kadar verimli başlıkla karşılaşmadığımı belirtmek isterim.
    Bir iki sualim var düşüncelerinizi merak ediyorum;
    1- Dolardaki bu seviyelerin Bist'i pozitif etkileyebileceği zamanlara geldik mi? Yoksa 1.25 cent eşleneğinimi dikkate almalıyız?
    2- Bizim borsamızın Türkiye'deki corona vakalarına karşı hassasiyeti ne zaman başlar? Şu an Avrupa ve ABD deki durumlara karşı bir hassasiyeti var sanırım.

Syg.
    Evet, 1,25 baz alınabilir.

Piyasa Avrupa ve ABD normalleşirse biz zaten normale döneriz görüşünde sanırım...ben de bu girişteyim zaten.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Yukarıda arkadaşımız ilk başlığın linkini paylaşmış. Bütünlük açısından en baştan okumamış daha faydalı olacaktır.
    Başlığı biliyorum zira benim de birkaç mesajımı almış dostumuz sağ olsun.
    Burada sistem dediğiniz grafik pahalı olayı mı?
    Ben endeks için teknik analiz açısından bir sisteminiz olduğunu düşünmüştüm. Acaba yazdınız da ben mi kaçırdım diye düşündüm.

İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

5.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...11719&page=107
    Buyrun bu linkten gidebilirsiniz
    Sayfa 107 ye kadar olan kadar kısmı düzenleyerek bir dosya oluşturdum. Ana başlıklar altında yazılan yazılar Cauti abinin yazıları diğerleri (EK)ise forumdaşların yorumları ve tavsiyeleri

https://drive.google.com/file/d/1nid...ew?usp=sharing
    Eline gonlune saglik dostum. Tesekkurler

6. Sn Cauitionary teknik olarak sisteminiz bu muydu?
    Geride bunu bulabildim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. @ monaroza,

Evet...kısa ve orta vade iki sinyal takip ediyorum...orta vade sat verince hisse portföyü hedge edecek kadar u-30 short yapıyorum...al olduğunda hedge i kaldırıyorum.

Kısa vade al-sat verince de trade amaçlı al-sat yapıyorum...trade amaçlı olan sistemden özellikle pek bahsetmiyorum..çünkü buradaki arkadaşları kısa vadeye yönlendirmek istemiyorum,,,kısa vade long-short işine girenlerin %90 ı 1-2 sene içinde kumarbaz olup çıkıyor.

İki portföyü birbirinden bağımsız gibi yönetiyorum.,.kar zararlarını da ayrı takip ediyorum zaten,

8. Altin ve gumis alabilecegimiz bir yer biliyor musunuz. Uzun vade icin guzel firsatlar oldugunu dusunuyorum

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 822/1230 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •