Sayfa 823/1230 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by 1event Yazıyı Oku
    Altin ve gumis alabilecegimiz bir yer biliyor musunuz. Uzun vade icin guzel firsatlar oldugunu dusunuyorum

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Fiziki alımı kastetmiyorsanız borsada işlem gören GMSTR ve GLDTR hisselerini alabilirsiniz.
    Ayrıca viop ve varant piyasasında alıp satabilirsiniz ama tecrübeniz yoksa oralara bulaşmayın.

2. arkadaşlar hisse fiyatları ve temel göstergeleri takip etmek için hangi siteyi önerirsiniz. aklıma işyatırım ve bigpara geliyor.
    memnun olduğunuz site önerebilir misiniz.

3. benim şu son olaylarda unutmayacağım 2 olay
    1) koca koca adamlar dünyaya meteor geliyor ayağı yaptı
    2)koca koca adamlar kapitalism çöküyor mu dedi

bunların ikisi de endeks 80e yanladığında oldu

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    @ monaroza,

Evet...kısa ve orta vade iki sinyal takip ediyorum...orta vade sat verince hisse portföyü hedge edecek kadar u-30 short yapıyorum...al olduğunda hedge i kaldırıyorum.

Kısa vade al-sat verince de trade amaçlı al-sat yapıyorum...trade amaçlı olan sistemden özellikle pek bahsetmiyorum..çünkü buradaki arkadaşları kısa vadeye yönlendirmek istemiyorum,,,kısa vade long-short işine girenlerin %90 ı 1-2 sene içinde kumarbaz olup çıkıyor.

İki portföyü birbirinden bağımsız gibi yönetiyorum.,.kar zararlarını da ayrı takip ediyorum zaten,
    Hocam orta vade için detaylandırabilir misiniz sisteminizi bize?
    Gerçi ben kısacı olmaya çalışıyorum ama iki portföy düşünüyordum aynı sizin gibi ayrı ayrı ama en azından orta vade sisteminizin detaylarını bilmek isterdim, teşekkürler

5.  Alıntı Originally Posted by thron Yazıyı Oku
    arkadaşlar hisse fiyatları ve temel göstergeleri takip etmek için hangi siteyi önerirsiniz. aklıma işyatırım ve bigpara geliyor.
    memnun olduğunuz site önerebilir misiniz.
    https://tr.investing.com/
    https://tr.tradingview.com/

6. Arkadaşlar bir süre dükkana uğrayamayacağım, dönüşte devam ederiz ( bir hafta kadar)...çizdiğimiz yön dışında sıradışı bir şeyler olursa yazmaya çalışırım.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. Umarim hersey iyidir. Arayi fazla uzatmayalim

Görüşürüz abi
    İnşallah bir sıkıntı yoktur

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 823/1230 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •