Sayfa 892/1230 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942992 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 7,129 - 7,136 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by Solon Yazıyı Oku
    Neresi hocam, Ege gibi duruyor.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Rize, merkez...köy diyoruz ama, merkeze 5 dk mesafede. Müşterek tapu olduğu için sorunlar var. Bu nedenle satış sıkıntılı. Yoksa Araplar ne var ne yok satın alırdı. Dışarıya satış yapılamadığı için doğallığını koruyor. İnsallah böyle devam eder.

Resime dikkatli bakılınca ağaçlar dışında kalan yeşillikler yeni filizlenen çay bahçeleri. Uçurum gibi gözüken yerlerden yağmur çamur toplanan ve taşınan çaylar satılıp para kazanıyor çiftçi.

Önceki nesil zorunluluktan, bizim nesil de hobi diye yapıyor bu zor işi...1-2 nesil sonra pek yapan kalmaz bu işleri. Zaten bu yıl yabancı işçiler gelmeyince büyük sıkıntı olacak çay tarımı.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Evimin manzarası, benim için dünyadaki cennet burası��

Çok güzelmiş gerçekten. Karadeniz kıyısına benziyor ama emin olamadım. ?

Bu arada bağ bahçe ekimi işleri için size yeni organominal gübremizden gönderebiliriz.
    Hektaş gübreleri ile toprağınız zenginleşir ve fidelerinizi beslenir.
    Sipariş verirseniz bilançomuza hareket gelir,
    Milli tarıma destek, Biz bize yeteriz...

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

3.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Çok güzelmiş gerçekten. Karadeniz kıyısına benziyor ama emin olamadım. ?

Bu arada bağ bahçe ekimi işleri için size yeni organominal gübremizden gönderebiliriz.
    Hektaş gübreleri ile toprağınız zenginleşir ve fidelerinizi beslenir.
    Sipariş verirseniz bilançomuza hareket gelir,
    Milli tarıma destek, Biz bize yeteriz...

Batuhan
    Biz çiftçi sayılmayız, 3-5 dönüm anca.. hobi bahçesi diyelim
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Biz çiftçi sayılmayız, 3-5 dönüm anca.. hobi bahçesi diyelim
    Olsun
    Bugün gübrelerimizi hobi bahçesi ile denersiniz.
    Yarın büyük tüccar olup büyük parseller ekip biçersiniz. Hayatta kimin ne olacağı bilinmez.
    Ayrıca sizde biliyorsunuz ki, tarım gelecekte daha bilinçli beyaz yakalılar tarafından yapılacak.

Gelecek Tarımda, Tarım .......

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku

Kandıra'ya çok benziyor

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Rize, merkez...köy diyoruz ama, merkeze 5 dk mesafede. Müşterek tapu olduğu için sorunlar var. Bu nedenle satış sıkıntılı. Yoksa Araplar ne var ne yok satın alırdı. Dışarıya satış yapılamadığı için doğallığını koruyor. İnsallah böyle devam eder.

Resime dikkatli bakılınca ağaçlar dışında kalan yeşillikler yeni filizlenen çay bahçeleri. Uçurum gibi gözüken yerlerden yağmur çamur toplanan ve taşınan çaylar satılıp para kazanıyor çiftçi.

Önceki nesil zorunluluktan, bizim nesil de hobi diye yapıyor bu zor işi...1-2 nesil sonra pek yapan kalmaz bu işleri. Zaten bu yıl yabancı işçiler gelmeyince büyük sıkıntı olacak çay tarımı.
    Böyle güzelliklerin tadını çıkarmak için emekliliği beklememek gerekiyor. Bu nedenle tadını çıkarın bizim içinde manzara eşliğinde çayınızı için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7. Vay vay süper manzara bal yetişiyorsa talibim
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku

Iyi aksamlar is yatırım üzerinden boeing hissesi alımı girdim 25 dolar komisyon alındı başka ücret yada vergi varmi teşekkürler

Sayfa 892/1230 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •