Sayfa 927/1230 İlkİlk ... 4278278779179259269279289299379771027 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 7,409 - 7,416 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Herkese merhaba

Forumda dolanırken denk geldim, çok güzel bir fikirmiş. Çok teşekkür ederim emeği geçen herkese.

22 yaşındayım öğrenciyim. Memur çocuğuyum, ailem harcamam için belli bir miktar veriyor ve değerlendirme hakkını tamamen bana veriyor.(bireysellik konusunda küçüklüğümden beri hep bir destek ve güven içerisindelerdi sağolsunlar.)

2 ay önce borsayla ilgilenmeye başladım, fuzuli harcamalarımdan arttırarak kendimi denemek ve erken pişmek niyetindeyim.

Şimdilik düşük fiyasadan girdiğim için kardayım her hissemde ama bunun özel koşula bağlı olduğunu bildiğim için konular arasında tecrübelileri kovalıyor, araştırmalar yapıyorum.

İlk konudan başladım yavaş yavaş okuyorum.

Bize ne bundan diyen olursa; çok ihtiyacım olan bir konuydu, ailemin ve çevreminde yakından uzaktan alakası olmaması sebebiyle yaşça büyük tecrübeli abi ablalara ihtiyaç duyarken burayı keşfetmekten duyduğum mutluluğu ve şükranı paylaşmak diyelim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,956
     Alıntı Originally Posted by Caylak00 Yazıyı Oku
    Herkese merhaba

Forumda dolanırken denk geldim, çok güzel bir fikirmiş. Çok teşekkür ederim emeği geçen herkese.

22 yaşındayım öğrenciyim. Memur çocuğuyum, ailem harcamam için belli bir miktar veriyor ve değerlendirme hakkını tamamen bana veriyor.(bireysellik konusunda küçüklüğümden beri hep bir destek ve güven içerisindelerdi sağolsunlar.)

2 ay önce borsayla ilgilenmeye başladım, fuzuli harcamalarımdan arttırarak kendimi denemek ve erken pişmek niyetindeyim.

Şimdilik düşük fiyasadan girdiğim için kardayım her hissemde ama bunun özel koşula bağlı olduğunu bildiğim için konular arasında tecrübelileri kovalıyor, araştırmalar yapıyorum.

İlk konudan başladım yavaş yavaş okuyorum.

Bize ne bundan diyen olursa; çok ihtiyacım olan bir konuydu, ailemin ve çevreminde yakından uzaktan alakası olmaması sebebiyle yaşça büyük tecrübeli abi ablalara ihtiyaç duyarken burayı keşfetmekten duyduğum mutluluğu ve şükranı paylaşmak diyelim

Hosgeldin...

Kendini gelistirmeye, ogrenmeye devam et.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Hosgeldin...

Kendini gelistirmeye, ogrenmeye devam et.

Syg,
    Kendisini çok hızlı geliştireceğine inandım ben.

Dikkatli ve takipçi bir kardeşimiz.

( Ama onun üst sınır dediğine biz TAVAN diyoruz, kavramları da öğrenir yakında.)

Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    28,96 ve 31,56 kritik seviyeler. İnşallah buraları hızla kırıp en kötü ihtimalle dip yapar göstergeleri soğutana kadar, eğer kademeli gitme niyetindeyse.
    Bir şey sormak istiyorum izninizle, 28,86 satışta üst sınırken nasıl üstüne çıkabilir bugün?

Teşekkür ederim kibar yorumlarınız için.

Yavaş yavaş jargona alışıyorum.

Foruma ilk baktığımda ky nin ne olduğunu anlamak için baya bakınmak zorunda kalmıştım

Teşekkür ederim kibar yorumlarınız için.

Yavaş yavaş jargona alışıyorum.

Foruma ilk baktığımda ky nin ne olduğunu anlamak için baya bakınmak zorunda kalmıştım

Ooo kendimden küçük biri geldi sonunda şükürler olsun .

Hoşgeldin çaylaaaaak

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Çok fazla yeni insan borsayla tanışıyor. Bu iyi mi kötü mü bilemedim şu pandemi zamanında.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. tesekkurler yanitiniz icin ancak bigparadaki fiyatlar duzeltilmis fiyat, isyatirimsa bir hissenin belli araliktaki fiyatlari, tum hisselerin ayni tarihteki fiyatlari degil.
    ---------------
    Paylaştıklarım bildiğimi düşündüklerim ve fikirlerimdir. Hiç bir paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir. Saygılarımla

Sayfa 927/1230 İlkİlk ... 4278278779179259269279289299379771027 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •