Sayfa 936/1230 İlkİlk ... 4368368869269349359369379389469861036 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 7,481 - 7,488 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by SelvanBurhan Yazıyı Oku
    Ek 25268

Bu ne doktor???
    Hızlı giden atın kaçınılmaz sonu!!!
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Son birkaç gündür bist yurt dalına göre negatif ayrışmıştı..unutmayın, trend dönüşlerinde öncü borsaların başında gelir bist...mantıklı bir açıklaması yok, ama yılların gözlemi ve deneyimlerim bunu göstermiştir bana.

İnanmayan, son 20 yoldaki trend dönüşlerini inceleyebilir
    Su cauti yine '***** hakettiniz😀

İyi akşamlar,

Sizce ideal stop-loss yüzdesi ne kadar?

Herkesin kendi alacağı riske göre belirlediğinin farkındayım, asıl merak ettiğim dalgalanmalardan etkilenmemek için en az kaç olmalı? (Örn: %5 belirledim, hisse 5 indi 6 çıktı durumunu yaşamamak için)

Düşük-orta-yüksek risk almak isteyenler için fikirlerinizi merak ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Hızlı giden atın kaçınılmaz sonu!!!
    Abi vallahi ilk defa kötü havada rahatım
    Minnettarım öğrettiklerin için
    Saygılar

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

yarın , borsaya yeni giren ky nin tecrübe kazanacağı bir gün olacak gibi duruyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Son birkaç gündür bist yurt dalına göre negatif ayrışmıştı..unutmayın, trend dönüşlerinde öncü borsaların başında gelir bist...mantıklı bir açıklaması yok, ama yılların gözlemi ve deneyimlerim bunu göstermiştir bana.

İnanmayan, son 20 yoldaki trend dönüşlerini inceleyebilir
    Mükemmel bir öngörü ve yorum, tek kelime ile harika. Önemli ekonomi yorumcularının neredeyse tamamı piyasaların düzelmeye başladığına inanmıştı. Tam bu anda ters köşe yaptılar. Böyle kaotik havada bu kadar net, duygudan uzak objektif ve doğru bir yorum yapmak herkesin harcı değil üstat. 10 üzerinden 10

7.  Alıntı Originally Posted by Caylak00 Yazıyı Oku
    İyi akşamlar,

Sizce ideal stop-loss yüzdesi ne kadar?

Herkesin kendi alacağı riske göre belirlediğinin farkındayım, asıl merak ettiğim dalgalanmalardan etkilenmemek için en az kaç olmalı? (Örn: %5 belirledim, hisse 5 indi 6 çıktı durumunu yaşamamak için)

Düşük-orta-yüksek risk almak isteyenler için fikirlerinizi merak ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İşte teknik analizi bunun için kullanıyoruz. Kısa vade için kısa vadeli a-sat sinyalini, orta vade için orta vade sinyali kullanıyoruz. Bu sinyalleri isterseniz trade için, isterseniz hedge pozisyonu aç-kapa için kullanabilirsiniz.

Herkes kendi yatırım stiline göre, kendi hareket tarzını belirleyebilir (Mesela baştan beri, riski az, daha az takip gerektiren, her ay düzenli alım yapma yöntemi de pek çok arkadaşın tercih ettiği bir yöntem).
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8.  Alıntı Originally Posted by SelvanBurhan Yazıyı Oku
    Mükemmel bir öngörü ve yorum, tek kelime ile harika. Önemli ekonomi yorumcularının neredeyse tamamı piyasaların düzelmeye başladığına inanmıştı. Tam bu anda ters köşe yaptılar. Böyle kaotik havada bu kadar net, duygudan uzak objektif ve doğru bir yorum yapmak herkesin harcı değil üstat. 10 üzerinden 10
    Twitter da da çok yazdım son zamanlarda...İnanılmaz bir kafa karışıklığı var. Bunun en temel sebebi de arsızca basılan paralar, ve mb başkanlarının söylediği ne gerekiyorsa yapacağız söylemi (whatever it takes). FED den tutun, ECB ye, oradan BOJ a..hepsi aynı kafada.

Böyle olunca oratda büyük bir serseri para oluyor...önce borsaları şişiriyor, sonra petrole giriyor...altın alıyor..satınca da sürü hareketiyle fiyatlar tepetaklak oluyor.

Şu ortamda, en güvendiğim yatırım aracı altın olmaya devam ediyor...diğer enstrümanlarda son dönemlerde yaşadığımız tüksen çıkış ve düşüşler devam edecek bence.

Unutmayalım...sene başında 2020 makro beklentilerimi paylaşmıştım, salgın sonrası da büyüme borsa beklentilerimi güncellemiştim..şu ana dek, bu projeksiyonlar çerçevesi içinde hareket ettik (yani şahsen kafam net, sadece abartı hareketler yine de biraz şaşırtıyor beni..bu kadar da olmaz diyorum bazen).

Sayfa 936/1230 İlkİlk ... 4368368869269349359369379389469861036 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •