Sayfa 1004/1230 İlkİlk ... 450490495499410021003100410051006101410541104 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 8,025 - 8,032 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    hocam biraz altın yaptım 120 den başladım 380'den de aldım hatta 390 dan da falan.
    ama ağırlığım 120-150 arasındandır 2016'dan.
    ama artık tutmakta zorlanıyorum. Hanım bir yandan toplum baskısı bir yandan ev al da ev al ev de ev.
    kafamı açıyorlar resmen.
    ben ise bu zamana bekledim 1 sene daha bekleyip şu işin sonunu göreyim kafasındayım.
    şu an herkes ev alıcısı olmuş bu da hoşuma gitmiyor. Alacaksam da biraz tenhalaşınca almalıyım düşüncesine geliyorum.
    onsta 2021 sonu beklentiniz desem çok mu önden girmiş olurum ?
    1900 beklentiniz 12 den isabet aldı görünüyor.
    Doğmamış çocuğa don biçmeyelim 2021 hedefini 2021 başında konuşuruz. Ama trend yukarı ve dönüş konusunda hiç bir emare yok.

Bu yıl için 1900 usd dedim ama, satış için sinyaller gelmeli.

Bu arada. Şu an altın satıp ev almaya çalışmak yapılabilecek en yanlış adım olur bence. Bu karar çok büyük, belki tüm varlık dengesini etkileyebilecek bir şey. Bu nedenle çok dikkatli olmak lazım.

Ayrıca, altınları en iyi yerden satıp evi de en uygun yerden almak mümkün olmayabilir. Önce altınları dönüş sinyali gelince satmak, sonra da ev için uygun zamanı beklemek lazim.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Doğmamış çocuğa don biçmeyelim 2021 hedefini 2021 başında konuşuruz. Ama trend yukarı ve dönüş konusunda hiç bir emare yok.

Bu arada. Şu an altın satıp ev almaya çalışmak yapılabilecek en yanlış adım olur bence. Bu karar çok büyük, belki tüm varlık dengesini etkileyebilecek bir şey. Bu nedenle çok dikkatli olmak lazım.

Ayrıca, altınları en iyi yerden satıp evi de en uygun yerden almak mümkün olmayabilir. Önce altınları dönüş sinyali gelince satmak, sonra da ev için uygun zamanı beklemek lazim.
    Emlakta fiyatlar ciddi şişmiş mi bana mı öyle geliyor ?

Kardeşim Bursa Tofaş Fen Lisesi'ni kazandı ama Bursa'da ev fiyatları uçmuş normal bı ev almak istesen en az 700.000 TL vermen gerekiyor. Bu da elimizi ayağımızı bağlıyor.

Ev fiyatlarında kış aylarında bir ucuzlama öngörün var mı abi ?

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,995
    Bir cok kisi odeyemeyecek bence ve evler pazara dokulecek.

Bu ortamda ev alinmaz.

%15 den fazla zamli alininca dusuk faizin etkisi notrlenir.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4. Fiyatlar dusmez ama abi. Tl ne ki. Sen diyorsun işte illüzyon. Parası olan alsın geçsin ev ihtiyaç...
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Bu ortamda ev alinmaz.

Syg,

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku

Hocam,

Hazır konusu açılmışken fikrinizi alayım.

Yatırım için ev için uygun zaman ne zaman?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Bu ortamda ev alinmaz.

Syg,
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Fiyatlar dusmez ama abi. Tl ne ki. Sen diyorsun işte illüzyon. Parası olan alsın geçsin ev ihtiyaç...
    Sn. nosfecagri,

Kirada takılmak daha ekonomik olmuyor mu her ay daha az gram altın ile kira ödemek mesela

Şaka bir yana son dönemdeki görüşlerini de bu konuyla ilgili almakta fayda var.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku

Sn Cautionary,

Altin icin takip ettiginiz donus sinyalini biraz daha acma sansiniz var mi? Endeksteki gibi EMA'larin kesisimi gibi midir veya varliga ozel bir sinyal stratejiniz mi var acaba?

Tesekkurler.

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Bu ortamda ev alinmaz.

Syg,
    İnşallah %10 ucuzlasa bile yeter, ilk etapta yatılı kalır sonrasında biz geçiş yaparız

Saygılar

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 1004/1230 İlkİlk ... 450490495499410021003100410051006101410541104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •