Sayfa 780/1230 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bu olu kedi degildi zatende
    Bu olu hakan sicramasiydi
    Dax
    Ftrse
    Dow
    Eksiye gecti
    Bistin yesil kapatma ihtimali azaliyor
    üstadım yine bildim

2. Üstadlar iyi akşamlar elinde Oylum hissesi olanlar var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by Mevduatçı59 Yazıyı Oku
    Üstadlar iyi akşamlar elinde Oylum hissesi olanlar var mı?
    Evet var ama forum hisse ile ilgili sayfasında daha çok yatırımcısını bulabilirsin...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=249&page=217
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Var: Havayolları. Ama gel de bu ortamda al
    ben aliyorum
    hem de yerden de almiyorum tribe girdim tavan gorunce tavandan aliyorum ama kucuk kucuk tabi macam yerse devam edecem buna...
    yatirim tavsiyesi falan olamaz bu islerden anlamam...

5. Selam,
    Hazir havayolu muhabbeti donuyorken assagida 6 mart tarihli THY telkosunun dokumu var. Virus bu kadar dominant degil tabi o zaman icin.
    https://finance.yahoo.com/news/edite...022449661.html

Petkim de petrol fiyatından olumlu etkilenir, en önemli hammaddesi oetrot.Tabi ekonominin yavaşlaması da satışlarını olumsuz etkiler.

7. Benim de dahil olduğum büyük çoğunluk dibi görmedik daha çok aşağılar var diyor. Demek ki dibi çoktan görmüşüz. Benim tecrübelerim piyasa çoğunluğu hep ters köşede bırakır diyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Benim de dahil olduğum büyük çoğunluk dibi görmedik daha çok aşağılar var diyor. Demek ki dibi çoktan görmüşüz. Benim tecrübelerim piyasa çoğunluğu hep ters köşede bırakır diyor.
    Bu konuda geniş kapsamlı bşr anket ya da araştırma raporu var mı? Yoksa okuduklarımızdan, piyasadaki hareketlerden bir çıkarım mı yapıyorsun? Bu konuya biraz takık durumdayım, kusura bakma...vob topiğinde de bu tür geyikler döner...küçükler longda, o zaman büyükler terse yatırır short yönlü oynar...kendi pozisyonun ne diye sorsam, kendi de büyükler gibi terse yatırma ustası olduğu İçin o da short yapmıştır mesela.

Şunu demeye çalışıyorum, kim hangi pozisyonda, bunu anlamak İçin birkaç gözlem değil de, somut verilere bakmak lazım.

Ayrıca ben de ikinci bşr dip bekliyorum...ama bu 80-85 arası herhangi bir yerde olabilir...daha yukarıda 85-87 bölgesinde de..yani ikinci bir dip beklentisi var diye, bu dip daha aşağıda oluşacak diye bir şart yok.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 780/1230 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •