Sayfa 674/1230 İlkİlk ... 1745746246646726736746756766847247741174 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Kesinlikle harika bir karar... Yeni evlendiğimde bunu yapsaydım şu anda parasal başarı anlamında bambaşka bir yerde olurdum. Tebrik ederim... 2004 yılında egeen alıp yüzde 40ı görünce sattığım aklıma geldikçe kafamı duvarlara vurasım geliyor...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Evet, bir şeyleri atlıyorsun. Biraz düşün, bakalım bulabilecek misin
    Bulamadım

YTD

3.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Bulamadım

YTD
    Aracı kurumun hesabında kalan nakit ile mi ilgili acaba ?
    Saygılar...

4. Daha fazla bekletmeyeyim. Gerçi bazı arkadaşlar bu muydu diyebilir.

Özellikle portföy büyüklüğü bir rakamı geçince, kurum riski de önemli hale geliyor. Benim gibi üstüne bir de vadeli piyasada işlem yapıyorsanız hız da önemli hale geliyor...21 yıllık borsa deneyimimde şunu gördüm...özellikle kritik günlerde, aşırı yoğunluktan ya da başka bşr sebeple sistemlerin çöktüğü, hiç bir şekilde işlem yapılamadığı anlar oldu. Bü tür durumlarda iki kurumla çalışıyor olmak büyük avantaj.

Ayrıca hisseler mkk garantisinde olsa da boştaki paranız kurum kontrolünde...herhalükarda toplam parayı iki kuruma bölmek riski azaltmak demek benim için.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Daha fazla bekletmeyeyim. Gerçi bazı arkadaşlar bu muydu diyebilir.

Özellikle portföy büyüklüğü bir rakamı geçince, kurum riski de önemli hale geliyor. Benim gibi üstüne bir de vadeli piyasada işlem yapıyorsanız hız da önemli hale geliyor...21 yıllık borsa deneyimimde şunu gördüm...özellikle kritik günlerde, aşırı yoğunluktan ya da başka bşr sebeple sistemlerin çöktüğü, hiç bir şekilde işlem yapılamadığı anlar oldu. Bü tür durumlarda iki kurumla çalışıyor olmak büyük avantaj.

Ayrıca hisseler mkk garantisinde olsa da boştaki paranız kurum kontrolünde...herhalükarda toplam parayı iki kuruma bölmek riski azaltmak demek benim için.
    Deneyimle sabit, son dönemdeki sert hareketler sırasında hisse değişikliği yapmak istedim. Satışlar hızla gerçekleşirken, alışlar piyasa normale dönünce gerçekleşemedi. Kaldı. Yedeklilik iyidir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6. Bahsi geçmişken viop hesabında boşta nemalanmasi için bırakılan para mkk teminatinda mıdır ? Cevap için şimdiden teşekkürler.

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Daha fazla bekletmeyeyim. Gerçi bazı arkadaşlar bu muydu diyebilir.

Teşekkürler ben ziraatle çalışıyorum.
    Tek 10 ağustos günü sıkıntı yaşamıştım. Doların rocketlediği günlerden.

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?p=2510680

Bu arada üstüste gelir derler ya dün gece 3 te ykb güvenlik biriminden aradılar kredi kartımdan benden habersiz para çekim girişimi olduğunu farkedip engelleyip bloke koymuşlar, yeni kart gönderecekler. Müşteri olarak uykum bölünse de memnun oldum bu uygulamadam eminim bir çok bankada böyle özellik vardır..

(geçmişte kart bilgilerimi verdiğim wix sitesinden domain almıştım. 1yıllık süre Martta dolmasına rağmen erkenden para çekmeye çalışmışlar...)

YTD

8. Yedeklilik konusu çok önemli. 18 sene stratejik planlama konusunda çalıştım demiştim...artık her adımımı atarken buna dikkat eder oldum,,,bir nevi meslek hastalığı.

Mesela kart fazlalığına karşı olsam da..yedeklilik hatrına iki bankayla çalışıyorum..,bşr kredi kartımı, bir de diğer bankanın banka kartını aktif olarak kullanıyorum,..bir de nadiren kullandığım, kamu hesabım var ( OGS hesabı vs diğer işler için).

Artık normalde kartlarımı internete kapalı tutuyorum, işlem yapacağım zaman aç, işim bitince tekrar kapa yapıyorum...kredi kartı limitim hep düşüktür...fazla harcama yaptığım aylarda limit sorununu aşmak İçin hesaba ilave para aktarıyorum.

Bir şekilde risklerimi kontrol altında tutmaya çalışıyorum.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 674/1230 İlkİlk ... 1745746246646726736746756766847247741174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •