Sayfa 751/1230 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 6,001 - 6,008 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by pej Yazıyı Oku
    Altın mevduatı toplamı TL olacaktı,benim dikkatsizligim.Dolar ise Google da aratınca 128 milyar Max gözüküyor,son dönem gazete haberinde de 120 milyar dolar.
     Alıntı Originally Posted by pej Yazıyı Oku
    diproyal,bu yapmacık lafları bırakırsan daha mutlu ve doğal olursun inan.O zaman realiteyi de daha kolay görebilirsin,stratejik dusunebilursin ve her şeyin açık açık önüne koyulmasina da ihtiyacın olmaz.
    Bu mesajınızı dikkatli şekilde yazarak göndermeden önce okuyarak bizlerle paylaştınız mı bilmiyorum ama izlediğiniz video linkini bizimle paylaşır mısınız?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2. Sevgili arkadaşlar, lütfen, zor bir haftaydı hepimiz için, artık dinlenme zamanı.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Huzurlu hafta sonları herkese

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Haklısın Cauty, bu anlamsiz konuşmaları burakmaliyiz.

5. sayın pej, dip royal sizden sadece teyitli bilgi yazmanızı istedi. neden alınıyorsunuz bu kadar.

Konuyu bu kadar uzatması gereksizdi.Bir defa söyledi,tamam.Bende yanlışlığımi düzelttim ve özür diledim.Siz de bu manasız konuşmalara çanak tutmayın lutfen.,konuyu kapatalım ve ileriye bakalım olur mu.

7. İş kontrolden çıkmaya başladı. Yaşlılarımızı evde tutamıyoruz. 65 yaş üzeri ulaşım kartlarından yüksek ücret alınmalı yoksa zor durmazlar.

İşe gitmek zorunda olanlarımız var..
    Daha sert önlemler alınması lazım yoksa işimiz çok zor..

Allahü Teala, saglık çalışanlarımıza,o kahraman kardeşlerimize bacılarımıza güç kuvvet versin..

Paranın hissenin önemi kalmadı artık..

Çevenizdekileri zorlada olsa evde tutun. Bizim evde anne babamız var yasak koydum çıkamıyorlar.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

8. Hiçbir zaman kontrolde değildi ki kontrolden çıksın, kontrol altındaymış gibi bir hava vardı sadece... o da gün geçtikçe sönüyor

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

Sayfa 751/1230 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •