Sayfa 1001/1230 İlkİlk ... 5019019519919991000100110021003101110511101 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 8,001 - 8,008 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    ne saçma iş, o açıklamıyorsa ceza alan bankanın açıklaması gerekmez mi? belki ortağız, bilmek hakkımız değil mi, para bizim cebimizden çıkıyor.
    Sn Şef,

Haklısınız. Akbankta aynı düşünmüş olsa gerek ki kendilerine kesilen cezayı bir ÖDA ile sunmuşlar.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/859885
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Syn cauti yorumunuzdan 80 125 arasi git gelin asılacağını anlıyorum bu çılgınlık sonbahara kadar sürecek anlaşılan bugün 3 yıldır tuttuğum ve 3 kez temettü aldığım kağıt ahlaksızca tavan oldu kumarcilar girdiler satmaya elim gitmedi sanırım en son bankalar ile noktayı koyacaklar yabancı elinde yarisi kaldi

3. Endeksin tekrardan 80-90bin arasına dönme ihtimali var mı ?

4. 1001 sayfa olmuşuz hay maşallah başta Ali Bey olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler. Umarım beyaz yakanın uyanışı devam eder. Buradan istifade ettiğim çok nokta oldu, halen de birşeyler öğreniyorum. Kaliteli seviyenin her daim korunması dileğiyle, saygılar.

5.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Syn cauti yorumunuzdan 80 125 arasi git gelin asılacağını anlıyorum bu çılgınlık sonbahara kadar sürecek anlaşılan bugün 3 yıldır tuttuğum ve 3 kez temettü aldığım kağıt ahlaksızca tavan oldu kumarcilar girdiler satmaya elim gitmedi sanırım en son bankalar ile noktayı koyacaklar yabancı elinde yarisi kaldi
    Yok, öyle bir beklenti değişikliğim olsa burada ve Twitter da güncelleme yaparım.

Sene başında bist-100 hareket aralığı beklentim 80-125 bin ilken, pandemi sonrası Mart ayında 80-120 bin olarak revize ettim beklentimi.

Ha, daha önce de gündeme gelmişti bu beklenti konusu. Bu bir makro beklenti bakış açısı. Sadece bu beklentiler doğrultusunda hareket etmiyorum. Zaman zaman bu beklentilerde asağı ya da yukarı yönlü riskler artıyor. Şu an doğal olarak bandın yukarı yönlü ihlal edilme riski artmış gözüküyor.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Cevabınız için teşekkürler bu makro verilerle burada olmamız mucize ve akıl almaz fiyatlamalar var

7. 2000 yılındaki balon ve 2002 çöküşüne bakarsanız aslında benzer ortam var fiyatlamalar paraya kaçacak hiç bir yer birakilmamasindan ve reel sektörde pek kimsenin iş yapmak istememesinden kaynaklanıyor aslında hem bizde hem dışarıda.
     Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Cevabınız için teşekkürler bu makro verilerle burada olmamız mucize ve akıl almaz fiyatlamalar var

8. Bazı arkadaşlar arsa yatırımından bahsetmişler.
    Bizzat son 5-6 yılda arsa alıp sattığım için tecrübem paylaşayım.
    YENİ imara açılıp ilerisi parlak olan yerler zaten belediyede ki işbirlikçiler ve kodamanlar tarafından kapılır. Bir kaç yıl sonra prim yapınca elden çıkarırlar. Alan kişide fazla kazanamaz. Borsa, altın ve dolarda emin olun ki daha fazlasını kazanır.
    Tavsiyem arsa şu dönemde yatırım için alınmaz. Ancak ihtiyaç için alınır. Satarken de hemen elden çıkaramazsın. İcabında 1 yıl beklemen gerekebilir. Bu dönemde sanırım otomobil alan daha çok kazanıyor
    Fikirlerim kendimi bağlar
    Bu arada Cauti abime saygılarımı iletiyorum.

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 1001/1230 İlkİlk ... 5019019519919991000100110021003101110511101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •