Sayfa 717/1230 İlkİlk ... 2176176677077157167177187197277678171217 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. bunlar gel gel yükselişi olabilir dikkati olmak lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam,

Bu ema konusundaki mantığınızı öğrenmeye çalışıyorum. Dün biraz dönüş sinyali var gibiydi. Bugün sizin sistem dönmüş.

Ancak 8 saatlik ema şu an 95.820 40 saatlik ema şu an 99.624.

Benim 95.820 > 99.624 olunca olumluya dönecekti. Yanlış mı hesaplıyoruz?

Orta vade içinse aynı gösterge 5 ve 22 günlük diye not almışım.
    Trade amaçlı olanları kusa vade al vermeden daha önce kapamış oldum...kusa vadeli sinyali trade amaçlı kullandığım İçin uymadığım zamanlar olabiliyor..daha erken ya da daha geç pozisyon kapayabiliyorum.

Trade amaçlı olana zaten takılmayın...önemli olan orta vade sinyal ve portföy korumasını buna göre yapıyorum...nette kısa olduğumu belirttiğim için, trade amaçlı kasaları kapandığımı belirtmek için yazdım.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    bunlar gel gel yükselişi olabilir dikkati olmak lazım.
    Bence virüs korkusuyla mb lere şantaj yaptı para babaları, istediklerini de aldılar...ABD, AB, Çin, Japonya hepsi bedava para dağıtacak...sorunlar bir süre daha sümen altı yapılacak demektir bu.

105 üstüne atalım da, 105-125 bandında takılırız sene sonuna kadar.
    Son düzenleme : Cautionary; 13-03-2020 saat: 15:39.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bence virüs korkusuyla mb lere şantaj yaptı para babaları, istediklerini de aldılar...ABD, AB, Çin, Japonya hepsi bedava para dağıtacak...sorunlar bir süre daha dümen altı yapılacak demektir bu.

105 üstüne atalım da, 105-125 bandında takılırız sene sonuna kadar.
    Bir de artık altta destek noktalarına gelmişti, onun da bir etkisi vardır. yalnız sabah -5 aşıp devre kesen kağıt ogleden sonra +5 yapıyor.
    yine de ben bir süre bu olumsuz havanın dağılmaycağını düşünüyorum.

Ya ne diye +-10 getitirsiniz ki ,

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu geceyi hatundan izin alıp genç arkadaşlara adamaya karar verdim...merak ettiklerinizi sorun, dilim döndüğünce anlatayım...ama dersinize çalışıp gelin, sorular güzel olursa sabaha kadar sürebilir soru-cevap.

Ama ön koşulum var: endeks 100 100 bin üzerinde kapamalı

7. Ben gece buralarda olamayacağım. Bir ara hedge olayını ilkokul öğrencisine, hiç viob hesabı olmayan birine anlatır gibi anlatır mısınız sizden ricam?

8.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    31 Aralık ta paylaştığım 2020 beklentilerimi tekrar hatırlayalım.
    zaten daha önce demiştiniz 100bin altında haftalık kapanış beklemiyorum diye.

Sayfa 717/1230 İlkİlk ... 2176176677077157167177187197277678171217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •