Sayfa 526/1230 İlkİlk ... 264264765165245255265275285365766261026 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Cauti bey aksa konusunda sizi tebrik etmem gerekiyor.Yanlis hatirlamiyorsam ucuz oldugundan bahsetmistiniz.Fiyati baya yukseldi.
    Saygilar.

Sn cautinr baskan, sayfanizi okuyorum maalesef kendi kafamin dikine hep gittim, sonuc pek tabi ki; husran.
    Su anda yeni hisse olarak neler var takibinizde. Cevap vermesenizde tesekkurler. Saygilat

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Cauti üstad gizli gizli ben komple hissede olmalıydım diyor olabilir kendine, belki bize söylemiyordur
    İhtiraslı bir genç olarak bu söylediğime inanmayabilirsin. Beklediğimden çok çok daha iyi gidiyor hisse portföyü...bu kadar iyi gideceğini düşünsem bile, portföyümün şu anki dağılımını değiştirmezdim...ağrısız, stressiz başım, kaygısız aşım diyorum.

Derdim stresli de olsa çok para kazanmak olsaydı, kurumsal hayata devam ederdim ( gerçi son iki yıldaki başarımı yakalayabileceğimi düşünsem daha erken bırakırdım o hayatı🙂)

4.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Sn cautinr baskan, sayfanizi okuyorum maalesef kendi kafamin dikine hep gittim, sonuc pek tabi ki; husran.
    Su anda yeni hisse olarak neler var takibinizde. Cevap vermesenizde tesekkurler. Saygilat

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tabii ki yazarım, faydalı olabiliyorsam ne mutlu bana...ama öncelikle bilanço sezonu bitsin, bu arada biraz detay çalışalım...zaten iyi bilançolar sonrası gidecek hisseler hemen gitmez..bir dökme çalışması illaki oluyor...yani karar vermek için aceleci olmamak gerekir.

5.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Cauti bey aksa konusunda sizi tebrik etmem gerekiyor.Yanlis hatirlamiyorsam ucuz oldugundan bahsetmistiniz.Fiyati baya yukseldi.
    Saygilar.
    Aslında aksa nın performansından pek memnun değilim.. son 1-2 haftadır canlandı biraz..bilanço da fena gelmedi...dibe göre fena çıkmamış gibi gözükse de, ilk girdiğim hisselerden olduğu için kar oranım düşük. Temettu dahil 1,5 yıllık kar %30...faiz kadar anca kazandırmış sayılır. Bir hisse tatmin edici kazanç sağladı demem için yıllık %10 reel kazanç sağlamalı en az( enflasyon farkı düşüldükten sonraki kazanç).

6. Sn. Cautionary size bir soru sormak istiyorum. Tecrübelerinize ve mevcut duruma binaen cevaplarsaniz sevinirim. 9000 tlniz var. Ve 3 hisseye böleceksiniz. 3 hissede hektaş,adana,sasa . Nasıl bir dağılım yaparsınız. Teşekkürler.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. https://ibb.co/NxPfgY0
    Esas faaliyet karını geçen yıla göre yüzde elliden fazla artıran firmalar (bu akşama kadar açıklanan bilançolar tarandı)
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

Alıntı Originally Posted by mensuk Yazıyı Oku
    https://ibb.co/NxPfgY0
    Esas faaliyet karını geçen yıla göre yüzde elliden fazla artıran firmalar (bu akşama kadar açıklanan bilançolar tarandı)
    sn mensuk bu taramayı hangi platformda yaptınız ? yada verileri nerden çektiniz.

tşk
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 526/1230 İlkİlk ... 264264765165245255265275285365766261026 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •