Sayfa 803/1230 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Sn, Cauti,
    klimasan'lar duruyor mu
    kısa bir görüşünüzü alabilir miyim

tşk,

Bende tam klimayı sormaya gelmiştim Cauti abi
    7-8 fklara giderse pahalı olarak değerlendirir misin ?

Son zamanlardaki volatilite de beni kanser etti
    Yoruldum vallahi

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Maalesef durmuyor...çok saçma düşüşler, saçma çıkışlar...rahatsız oluyorum bu tür hareketlerden...iki haftada %50 den fazla çıktı...çok düşmüştü, düşüşü de abartmıştı, çıkışı da abartıyor bu yüzden.

Eğer bir hissede yeni pozisyon alıyorsam...1-2 hafta içinde %30 dan fazla hareket olunca çıkıyorum pozdan.,,
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4. Ulusoy un yabancı ortaklık İçin görüşmelere başlamış...yeni bir Ulusoy elektrik hikayesi yakaladık...bildiğim kadarıyla başlıkta ben yazdıktan sonra ilgi duyan, hatta portföyüne alanlar olmuştu...gözümüz aydın
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5. pegy yükseldikçe portföy ağırlığı artıyor, peyderpey satıp ağırlığı dengeliyorum. Bakalım daha ne kadar sürecek yükseliş.

6.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ulusoy un yabancı ortaklık İçin görüşmelere başlamış...yeni bir Ulusoy elektrik hikayesi yakaladık...bildiğim kadarıyla başlıkta ben yazdıktan sonra ilgi duyan, hatta portföyüne alanlar olmuştu...gözümüz aydın
    Hocam,

Daha önce aynı durum Ulusoy elektrikte de olmuştu. Acaba yabancılar tüm Ulusoyları mı topluyorlar
    Bakalım sırada hangi ulusoy var
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

AkYatırım Otomotiv Sektörü

1Ç20 olumlu tamamlandı; ancak önümüzde zorlu bir dönem var....
    2Ç20 daha zorlu geçecek...
    Ford Otosan için hedef fiyatımızı 84.00 TL/hisse’den 70.00 TL/hisse’ye indiriyoruz; tavsiye ‘Nötr’ olarak korundu.
    Tofaş’ı en çok tercih ettiğimiz hisse olarak tutmaya devam ediyoruz.
    07/04/2020

https://www.akyatirim.com.tr/apps/PD...d.aspx?ID=4868

AkYatırım Havacılık Sektörü

Pegasus ve TAV’ın daha likit, THY’nin ise daha hassas olduğunu hesaplıyoruz. Hesaplamalarımıza göre, operasyonların durduğu bir ortamda, Pegasus ve TAV’ın yaklaşık bir senelik sabit giderlerini karşılayacak nakiti bulunurken, THY 6-7 aylık bir nakte sahip. Kapsam dahilindeki 3 hisse arasından göreceli değerlemesi cazip, borçluluk oranı düşük olan Pegasus (HF: 60.00 TL/hisse, ‘Endeks Üzeri Getiri’) ve TAV’ı tercih ediyoruz (HF: 29.50 TL/hisse, ‘Endeks Üzeri Getiri’). Risk/getiri profilinin daha az cazip olduğunu düşündüğümüz THY’nin ise tavsiyesini Nötr’e indiriyoruz (HF: 11:00 TL/hisse, ‘Nötr’).

https://www.akyatirim.com.tr/apps/PD...d.aspx?ID=4874

https://yatirim.akbank.com/_layouts/...d.aspx?ID=4784

Sayfa 803/1230 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •