Sayfa 622/1230 İlkİlk ... 1225225726126206216226236246326727221122 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Haftasonu raporlara devam

Deniz Yatırım 2020 strateji
    https://www.denizyatirim.com/Sites/1...aporu-2844.pdf
    *hsbc, tat gıda için hedef fiyatını 4,50 tl'den 7,00 tl'ye yükseltti, tavsiye 'tut'

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bugün de kelebek mobilya çoştu.

Ama spekülasyon değil, temel-stratejik analiz sonucu çıkan hisselerdir bunlar...biri gelip, ama 10 kat artan hisse var demesin diye, belirteyim dedim.
    tebrikler.. hakikaten tam isabet bir tahmindi.
    hersey tahmindir ama bazi tahminlerin alti matematikle bilimle doludur bunlarin isabet almamasi ancak beklenmeyen abes olaylarla olur.
    pegas ta da dediginiz olacak gibi.
    asagi basiyorlar gibi yapilsa da bana biraz ver malini diyorlar gibi geliyor.
    tahtanin verdigi hissiyat boyle gibi.

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    tebrikler.. hakikaten tam isabet bir tahmindi.
    hersey tahmindir ama bazi tahminlerin alti matematikle bilimle doludur bunlarin isabet almamasi ancak beklenmeyen abes olaylarla olur.
    pegas ta da dediginiz olacak gibi.
    asagi basiyorlar gibi yapilsa da bana biraz ver malini diyorlar gibi geliyor.
    tahtanin verdigi hissiyat boyle gibi.
    Pegasusta kötü olacak her olasılık neredeyse gerçekleşti. Ve 1 ayda oldu bunlar

- Pistten çıkma
    - iran abd savaş riski
    - Havalimanı slot kapatma
    - Uluslararası sağlık riski

Geri kalan risklerden Allah saklasın diyorum. Ama pegasus defterini kapatınca bir daha havacılığa uğramam. Deprem bölgesinde paşabahçe dükkanı işletmek gibi bir şey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4. Aslında bu başlığa çok ters bir hisse ama eğitim için iyi bir örnek olabilir.
    Finansbank (QNBFB) borsamızın bilmem kaç yüzmilyar lira ile en değerli hissesi(ydi).
    Yılbaşında 36 lirayken iki gün önce 102 lirayı gördü. Yirmi günde üç kat artış.
    Şimdi de şahane bir eyfel kulesi formasyonu yapıyor, grafiğine bakmanızı öneririm.
    Üç gündür taban çekiyor, bugün alıcısız...

https://tr.investing.com/equities/finansbank

Maalesef trene atlayanlar olmuş, forumlarında vb. nerden döner tutalım mı vb. paylaşımlar okudukça içim cız ediyor.

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    *hsbc, tat gıda için hedef fiyatını 4,50 tl'den 7,00 tl'ye yükseltti, tavsiye 'tut'

Hastayım bu hedef değerlere...bağfaş 5 tl iken 6-7 fiyat biçiyordu hemen hepsi..kağıt 18 oldu...garanti yatırım 24 olur diyor şimdi,

Bu arada, spekülatif saçma yükselen Hisselerden değil bağfaş...yeni üretim tesisindeki sorunlar giderildi, biraz üre fiyatları yükselfi..üstüne kurlar stabilize oldu, Euro borcu nedeniyle rahatladı...sonuçta bu hareketi öngöremeyen kurumlar utanmalı bende.

Ayrıca bşr de bir yılda 10 a katlamış Tukaş var...saçma sapan, temelden uzak hareketler...tatgıda ile bşr ara ben de ilgilendim, portföye az bşr şey de aldım...ama bilançoları Ümit vermedi bana...tatgıda nın hareketi de temelden çok tukaş etkisidir bence...yan komşu 10 a katlamış, bari biz de ikiye katlayalım diyordur tahta sahibi.

6.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Aslında bu başlığa çok ters bir hisse ama eğitim için iyi bir örnek olabilir.
    Finansbank (QNBFB) borsamızın bilmem kaç yüzmilyar lira ile en değerli hissesi(ydi).
    Yılbaşında 36 lirayken iki gün önce 102 lirayı gördü. Yirmi günde üç kat artış.
    Şimdi de şahane bir eyfel kulesi formasyonu yapıyor, grafiğine bakmanızı öneririm.
    Üç gündür taban çekiyor, bugün alıcısız...

https://tr.investing.com/equities/finansbank

Maalesef trene atlayanlar olmuş, forumlarında vb. nerden döner tutalım mı vb. paylaşımlar okudukça içim cız ediyor.
    Speği salak çıktı...çok dillendi kağıt..üstelik yabancı takasını da bozmaya başladı..piyasa değeri bistteki tüm bankaların toplam değerini geçti.

Ben bile Twitter da 3-4 kişiye konuyla ilgili yazdım...muhtemelen el altından tahta speğinin kulağını çektiler.

Değeri 100 milyon olan kağıt, 2 milyar olunca kimse pek umursamıyor da...2 milyar olan 40 milyar olunca, ister istemez işin rengi değişiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Pegasusta kötü olacak her olasılık neredeyse gerçekleşti. Ve 1 ayda oldu bunlar

- Pistten çıkma
    - iran abd savaş riski
    - Havalimanı slot kapatma
    - Uluslararası sağlık riski

Geri kalan risklerden Allah saklasın diyorum. Ama pegasus defterini kapatınca bir daha havacılığa uğramam. Deprem bölgesinde paşabahçe dükkanı işletmek gibi bir şey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Havacılık gerçekten hassas bşr sektör,,.herşeyden nem kapıyor..Pegasus iyi bir son çeyrek açıklayacak...eğer bilanço öncesi tekrar 80 üzerine çıkarsa, bilanço gazıyla 100 lü fiyatları görebilir...80 altında takılmaya devam ederse, buraya kadarmış derim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
    Para dergisinden. Temettü beklentileri.

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 622/1230 İlkİlk ... 1225225726126206216226236246326727221122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •