Sayfa 939/1230 İlkİlk ... 4398398899299379389399409419499891039 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 7,505 - 7,512 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Başlıklar itici geliyor bana, izleyesim gelmiyor.

Borsaya öyle bakılmaz böyle bakılır diye başlık mı olur?

Yada paramı kaç yılda ikiye katlarım diye başlık mı olur?

Bunlar youtuba'da ergenlerin izlenmesini artırmak için merak uyandırmaya çalışılan basit başlıklar ki finans piyasası basit değildir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    videoyu izledikten sonra takibi bıraktım.
    +1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. videoyu izledim çok faydalı geldi bana. size de bol kazanclar dilerim

Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Forumu sessiz takip edenlerden biriyim emeği gecenlere ve zaman ayiran herkese cok tesekkur ederim ...

Asagidaki paylasim Sayin Ozgur Demirtas tarafindan yapildi ben kendi adima cok begendim faydali olmasi dilegiyle herkese bol kazanclar ....

https://youtu.be/7sn7-xDf438

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Paylaştığınız için teşekkürler sn investment34. Genelde tüm branşlardaki akademisyenler gibi videoyu hazırlayan şahsiyette aynı hataya düşmüş. Çünkü bist endeksi 100 tane hissenin işlem hacmine göre fiyat ortalaması olması nedeniyle, her bir emtia fiyatıyla birebir karşılaştırılması yanlıştır. bist-100 endeksle ancak emtialardaki fiyat artışı olan enflasyonla (emtia fiyat artış endeksi) karşılaştırılması uygun olur kanaatindeyim. Çünkü bistte bu listedeki emtiaların gerisinde kalan hisseler olduğu gibi emtia fiyatlarını sollayan hisseler de mevcut...
    "Kûllî nefsin zâikatü'l-mevt...."

5. Herkese merhaba sessiz takipçilerdenim gönderileri okuyarak biseyler öğrenmeye çalışıyorum. Kıdem tazminatı ile ilgili çalışmaların gelecekte emeklilik hayatımız ile ilgili sonuçları ne olur? Şuan gündeme gelmeye başladı.
    Borsa ile geçmiş dönemde kötü hatıralarım oldu ama krizden önce tekrar yatırım hesabı açtım. Hesabı açtım bir ay sonra covid krizi çıktı bu da benim şansım artık her ay maaş ile düzenli alım yapıyorum kriz döneminde altın bozup portföye katkı yaptım. Kötü hatıralarım birer tecrübe oldu Kütahya porselen de 6larda alım yapmıştım Pegasus vardı Alcatel vardı aslında hep güzel hisseler seçmişim ama vadesini bekleyemedim ( para lazım olmuştu ) şimdiki alımların tasarruflar üzerinden gerçekleşiyor en önemlisi eşimin desteğini sağlamış durumdayım portföyümde soda var birleşme kararı aldı. Hektas var sayın dudunun incisi. ASELSAN Alarko toaso kordsa ozkgyo mevcut. Şuan küçücük bir yatırımcıyım amacım oğluma tasarruf bilinci kazandırıp bilinçli bir yatırımcı olmasını sağlamak. Herkese ağız tadıyla yiyebileceği hayırlı bol kazançlar dilerim. Fillerin altında ezilmemek dileğiyle. sayın cauti ve sayın dudu adını sayamadığım diğer değerli forumdaşlar portföyümü değerlendirmekten geri durmayınız yatırım tavsiyesi olarak almayacağım söz

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : sonhissebukucu; 15-06-2020 saat: 12:55.

6.  Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Forumu sessiz takip edenlerden biriyim emeği gecenlere ve zaman ayiran herkese cok tesekkur ederim ...

Asagidaki paylasim Sayin Ozgur Demirtas tarafindan yapildi ben kendi adima cok begendim faydali olmasi dilegiyle herkese bol kazanclar ....

https://youtu.be/7sn7-xDf438

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Emlak videosu cok komik. Rakamlari okadar cok carpitiyorki..
    Normalde emlak yatirimina inanan biri degilin ama buldugu rakama dedigi daireyi satsa hemen alirim. Kendisini acaba kirada mi oturuyor

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Aynen öyle portföy göndersek küçük dilini yutacak... hocayla tanıştık sunum yapmıştı bir etkinlikte ( ben de kendi alanımda teknik bir sunum yapmıştım ) biraz muhabbet şansımız oldu bence popüler olmak adına böyle anlatıyor boş bir adam değil de ne söylersem ilgi çeker diyip ona göre konuşuyor.
     Alıntı Originally Posted by the. pathfinder Yazıyı Oku
    Paylaştığınız için teşekkürler sn investment34. Genelde tüm branşlardaki akademisyenler gibi videoyu hazırlayan şahsiyette aynı hataya düşmüş. Çünkü bist endeksi 100 tane hissenin işlem hacmine göre fiyat ortalaması olması nedeniyle, her bir emtia fiyatıyla birebir karşılaştırılması yanlıştır. bist-100 endeksle ancak emtialardaki fiyat artışı olan enflasyonla (emtia fiyat artış endeksi) karşılaştırılması uygun olur kanaatindeyim. Çünkü bistte bu listedeki emtiaların gerisinde kalan hisseler olduğu gibi emtia fiyatlarını sollayan hisseler de mevcut...

Ne enteresan bir ülkeyiz meşhur proflarımız bistte yatırım yaparken şunlara dikkat edin vs. Diye millete bilgi vereceğine biri tuvalet kağıdıyla kıyaslar biri limonla

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 939/1230 İlkİlk ... 4398398899299379389399409419499891039 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •