Sayfa 771/1230 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Sayın Trendtakipçisi, siz burayı yanlış anladınız galiba bu forum üç beş sayfadan ibaret günübirlik paylaşımların yapıldığı bir forum değil.

Sayın Cautinin kurucusu olduğu ve Sayın Dudu gibi ismini zikredemediğim bir çok birikimli arkadaşın beyaz yaka gençlerin
    hayata daha sıkı tutunmaları ve ekonomik olarak kendi başlarına ayakta kalabilmeleri için tecrübe aktarımı yapıldığı yerdir burası.

Buranın geçmiş bir hafızası vardır ve buraya gelip de takip eden tüm gençler geçmişte yazılan yüzlerce sayfayı da açıp zevkle okumuştur. Burada sadece para ve borsa da konuşulmaz. Aynı zamanda hayata dair istifade edilecek anlamlı bir çok tecrübe aktarımı da yapılır.

Atalarımız marifet iltifata tabidir demiş. Sayın Cauti bu forumu açarak burayı takip eden tüm beyaz yaka gençlere değer katmıştır.
    Ben elli yaşında beyaz yaka bir çalışan (inş. müh.) olarak gerek Cautiden ve gerekse diğer üstatlardan çok istifade ettim.
    Başta Üstad Cauti ve Dudu Abimiz olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Cauti Hocamın işinin gücünün arasında buraya ve birebir sorulan sorulara zaman ayırıp ilgilenmesi onun ne kadar iyi niyetli ve yardımsever olduğunu fazlasıyla gösterir zaten.

Ayrıca burayı takip eden herkes; içinde yaşadığımız toplumun en zeki, en akıllı ve kendi iradesi ile doğruyu yanlışı ayırt edebilecek nitelikte insanlarıdır.

Sayın Trendtakipçisi geçmişe baktığımda SİSTEMATİK YAKLAŞIM/EĞİTİM ÇALIŞMALARI başlığı altında siz de bir forum başlatmışsınız iyi niyetiniz ile beraber. Fakat 4. sayfada kızıp kapatmışsınız.
    Keşke siz de Cauti Hocam gibi sabredip kendi bildiğiniz doğruları ve tecrübelerinizi aktarabilseydiniz de insanlar sizden istifade edip size dua etseydi.

Saygılarımla.

2. Sabah 8:04 te, twitter hesabında aşağıdaki mesajı paylaşmıştım, buradan paylaşmayı unutmuşum...kafa kalmadı zaten.

“ABD önderliğinde, atılan teşvik adımları sayesinde güzel bir tepki yaşanıyor tüm dünya borsalarında. Ancak V tipi bir çıkış çok zor.Bizde de 92-98 arası bir yerlerden dönüş ve tekrar 80-85 arası test edilmesi mümkün.Umarım 90 bin altını görmeyiz artık.İhtiyatı elden bırakmayalım.â€
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Sabah 8:04 te, twitter hesabında aşağıdaki mesajı paylaşmıştım, buradan paylaşmayı unutmuşum...kafa kalmadı zaten.

“ABD önderliğinde, atılan teşvik adımları sayesinde güzel bir tepki yaşanıyor tüm dünya borsalarında. Ancak V tipi bir çıkış çok zor.Bizde de 92-98 arası bir yerlerden dönüş ve tekrar 80-85 arası test edilmesi mümkün.Umarım 90 bin altını görmeyiz artık.İhtiyatı elden bırakmayalım.â€

Sayın Cautionary; bizim kızımız ABD den ziyade Avrupa borsaları ile flört ediyor iki gündür .

Bu arada mesaj kutunuz dolmuş bilginize .

4. Sn Cauti, Kisa Vade indikatörünüz sat verdi sanırım bugün. Son saatte aşağıya kesmiş EMA8,40’ı.

5.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Sn Cauti, Kisa Vade indikatörünüz sat verdi sanırım bugün. Son saatte aşağıya kesmiş EMA8,40’ı.
    Evet, kıl payı ile sat verdi.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. Haberlerde gördüğüm kadarıyla THY yurt içi uçuşları sürdürebiliyor olmasına rağmen aynı işi yapan diğer kuruluşlar neden sürdüremiyor!!!!

Umarım aşağıdaki maddeler sayesinde faaliyetler nedeniyle oluşan nakit çıkışı en aza indirgenir. Belki de bir promosyonla açığa alma işlemi teşvik edilmeli...

- Ücretsiz açığa alma ücretsizdir.
    - Açık biletinizi 1 yıl süreyle dilediğiniz rotada kullanabilirsiniz.
    - Açık biletinizi kullanmadığınız takdirde uçuş yasakları kalktıktan 2 ay sonra ÜCRETSİZ İADE hakkına sahip olursunuz.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7. ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Sabiha Gökçen kapatıldı o yüzden sadece yeni havalimanı açık İstanbul da

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 771/1230 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •