Sayfa 1165/1230 İlkİlk ... 1656651065111511551163116411651166116711751215 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 9,313 - 9,320 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Türk traktör askıda traktör kampanyası yapmış sanırım

TTRAK Solo 2020/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 360439880 Yıllık Değ%:727

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2. Ayrıca kışa doğru artacak 2. dalga pandemi rüzgarı. ABD ve Avrupa borsalarına bakınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,699
    Sn. Cauti Bey, sizi deva holding konusunda tebrik ederim. bugün bir ara tavan fiyata kadar çıkıp endeksteki sert düşüşün de etkisine rağmen +%8 kapamayı başardı.

4. selam sn. cautionary iki sene once pltk biriktiriyordunuz devam mi hala ? sizi tebrik etmek istedim.40 li fiyatlardaydi ve bu sirket buyuyecek dediniz .
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Üçü de etkili.

5.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    selam sn. cautionary iki sene once pltk biriktiriyordunuz devam mi hala ? sizi tebrik etmek istedim.40 li fiyatlardaydi ve bu sirket buyuyecek dediniz .
    Maalesef...çok illikit bir firma olduğu için, veda etmiştim..gerçi hep söylüyorum, ben böyle bir kazanç istemiyorum...3-5 ayda 10 katına çıkan bunun gibi çok hisse oldu..bu tür kazançlar piyasalarda hedeflediğim yatırım felsefesine ters.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. Altıncılar keyifler nasıl? Amacımız, tasarruflarımız erimesin, reel olarak az-çok artsın. Hayat hisseden ibaret değil yani, yeri gelir ayşe teyzenin kolundaki bilezik borsadan çok kazandırır.

İşin ilginç yanı, dolartl beklentilerimden olumsuz seyrediyor(ekonomi yönetiminin yanlışı çok), ons da beklediğim atağı yaparsa gramda 600 ler seneye görülür. Bu yıl için hedefim 500 dü, ama dolartl sayesinde erkenden ve kolayca görüldü 500 ler.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Altıncılar keyifler nasıl? Amacımız, tasarruflarımız erimesin, reel olarak az-çok artsın. Hayat hisseden ibaret değil yani, yeri gelir ayşe teyzenin kolundaki bilezik borsadan çok kazandırır.

İşin ilginç yanı, dolartl beklentilerimden olumsuz seyrediyor(ekonomi yönetiminin yanlışı çok), ons da beklediğim atağı yaparsa gramda 600 ler seneye görülür. Bu yıl için hedefim 500 dü, ama dolartl sayesinde erkenden ve kolayca görüldü 500 ler.
    Selam Cautionary Hocam,

Altın yatırımı çok güzel gidiyor ancak viopta çok vergi çıkıyor

Syg
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Altıncılar keyifler nasıl? Amacımız, tasarruflarımız erimesin, reel olarak az-çok artsın. Hayat hisseden ibaret değil yani, yeri gelir ayşe teyzenin kolundaki bilezik borsadan çok kazandırır.

Altınla eşten, dostan borçlananlara üzülüyorum. Geçmiş olsun hepsine

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 1165/1230 İlkİlk ... 1656651065111511551163116411651166116711751215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •