Sayfa 546/1230 İlkİlk ... 464464965365445455465475485565966461046 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Sayın Cautionary, Kelebek Mobilyanın finansallarını beğendiğinizi söylemiştiniz bir ara, sizden sonra hisse de baya prim yaptı.
    Dün Arabistan ve Bahreyn ile ilgili iş anlaşmalarını duyurdular orta vadede iyi olabileceğini düşünüyor musunuz, bir Yataş olabilir mi?

Edit: Yataş derken 2016 başlarından 2018 başlarına kadar olan süreçte 10 kat değerlenmesinden bahsediyorum...böyle bir potansiyel görebiliyor musunuz?
    Tabii ki öyle bir beklentim yok. Temel olarak ucuz kalmıştı. Son 1-2 yıl içinde pazarlama ve özellikle yurt dışı müşteri bulma faaliyetlerini arttırmıştı...içeride ve dışarıda mağaza sayısını arttırdı...bu adımlar kusa vadede satışların maliyetini arttırsa da, orta ve uzun vade için güzel adımlar...başarılı olabilirse önümüzdeki bilançolarda somut iyileşmeler görürüz zaten.

Benim için ideal getiri beklentisi 1 yıl içinde %50-100 arasıdır...bunun İçin iyi yerlerden maliyet yapmak lazım...fazlası da spekülatif hareket olur..o da benim işime gelmez. Önümüzdeki bir yılda kelebek için 2-3 arası her fiyat benim için yeterli ve makuldür.

İşyatırım beklentileri

http://blog.isyatirim.com.tr/2020-be...eri-donus-yili

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. Saçma sapan hisselerdeki yükselişler sizce sanayi ve baba kağıtlara da dağılır mı ? Yoksa endeksteki bu hareket balon gibi söner mi spek kağıtlar patlayınca ? Öngörüleriniz nelerdir ahali ?

4.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Saçma sapan hisselerdeki yükselişler sizce sanayi ve baba kağıtlara da dağılır mı ? Yoksa endeksteki bu hareket balon gibi söner mi spek kağıtlar patlayınca ? Öngörüleriniz nelerdir ahali ?
    Evet, milyon dolarlık soru budur. Benim bir Yıldır dillendirdiğim beklenti yıl sonu İçin 120 bindi...artık ihtimal azalsa da, hala mümkün...ne olacaksa önümüzdeki iki haftada olacak zaten,

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Evet, milyon dolarlık soru budur. Benim bir Yıldır dillendirdiğim beklenti yıl sonu İçin 120 bindi...artık ihtimal azalsa da, hala mümkün...ne olacaksa önümüzdeki iki haftada olacak zaten,
    120 değil 200 de olsa spek kağıtlar sayesinde oluyor. Bu gerçek değil ilüzyon gibi fakat çok tehlikeli bir ilüzyon. Çünkü speklerin ekmeğini yiyemediğimiz gibi olası bir patlamadan nasibimizi alırız.

6. bir faiz indirimi daha gelirse sanayiler bir tur daha atar mı yukarı ? sn. Cautionary'nin 120 bin tahmininin de yolu açılmış olur

tavsiye değildir, amatör düşüncelerimdir

7.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Saçma sapan hisselerdeki yükselişler sizce sanayi ve baba kağıtlara da dağılır mı ? Yoksa endeksteki bu hareket balon gibi söner mi spek kağıtlar patlayınca ? Öngörüleriniz nelerdir ahali ?
    Bunu dün akşam yazmıştım. Bu sabah daha açılışta dediğim hisselere bastılar. Bakalım neler olacak

8. Bence kredi derecelendirme kuruluşları not yükselirse banka hisseleri yükselir banka hisseleri yükselirse endeksler patlar

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 546/1230 İlkİlk ... 464464965365445455465475485565966461046 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •