Sayfa 447/1230 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn Cautionary,

Belki paylaştınız ama kaçırmış olabilirim. Portföyün geri kalan %90'ı için görüşünüz nedir?

Teşekkürler.
    Son durumda portföyümün %60 kadarı klimasan, deva, aksa ve bagfas hisselerinde...şu an ağırlık bunlarda.

2.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn Cautionary,

Belki paylaştınız ama kaçırmış olabilirim. Portföyün geri kalan %90'ı için görüşünüz nedir?

Teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Son durumda portföyümün %60 kadarı klimasan, deva, aksa ve bagfas hisselerinde...şu an ağırlık bunlarda.
    Ben sizi yanlış anlamışım etkin bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Sandım ki portföyün %10'u hisse senedinde. Ancak yazınızı tekrar okuyunca fark ettim.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
    Ücretsiz hisse tarama ve analiz için kullanmak isteyenler için;
    Tavsiye ederim.

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4. Sn. Cautionary yaptığınız yorum ve analizler kesinlikle boşa gitmiyor bundan emin olabilirsiniz.

Pegasus 20 li rakamlarda iken bazı aracı kurumların AL önerisi vardı. O dönem %50-%70 prim yapacağı ön görüsü ile tavsiye ediliyordu. Sizce pegasus u uzun dönem için taşımaya devam etmeli mi? Ne dersiniz? Reelizasyon yapmak gerekir mi?

Bir de deva ile ilgili yorumlarınız nelerdir? Ben geçtiğimiz yıllarda deva hissesi almıştım. Düşüse geçtiği bir dönem olmuştu o ara bir miktar kar ile satmıştım. Ama çok durağan can sıkan bir dönemi olmuştu. Hisseden soğumuştum. Şu aralar izliyorum ama hisse de uçuyor maşallah.

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Ben sizi yanlış anlamışım etkin bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Sandım ki portföyün %10'u hisse senedinde. Ancak yazınızı tekrar okuyunca fark ettim.
    Overall portföyümün %60 ı gram altın...%25 si hisse...%5 likit ve %10 vadeli işlemler hesabında.

Muhafazakar bir portföyün var sayılır ( dolar pozisyonunu vadeli işlemlerde dolar long ile sağlıyorum)

6.  Alıntı Originally Posted by kampey Yazıyı Oku
    Sn. Cautionary yaptığınız yorum ve analizler kesinlikle boşa gitmiyor bundan emin olabilirsiniz.

Pegasus 20 li rakamlarda iken bazı aracı kurumların AL önerisi vardı. O dönem %50-%70 prim yapacağı ön görüsü ile tavsiye ediliyordu. Sizce pegasus u uzun dönem için taşımaya devam etmeli mi? Ne dersiniz? Reelizasyon yapmak gerekir mi?

Bir de deva ile ilgili yorumlarınız nelerdir? Ben geçtiğimiz yıllarda deva hissesi almıştım. Düşüse geçtiği bir dönem olmuştu o ara bir miktar kar ile satmıştım. Ama çok durağan can sıkan bir dönemi olmuştu. Hisseden soğumuştum. Şu aralar izliyorum ama hisse de uçuyor maşallah.
    Pegasus un önü açık... endeksi yenmeye devam edecektir getiri açısından..bu nedenle tutmaya devam edilebilir.

Deva bence küllerinden doğuyor... 10 yıllık bir banttan kurtuluyor.. üstelik temel de destekliyor, son bilançosu göz kamaştırıcı.

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Pegasus un önü açık... endeksi yenmeye devam edecektir getiri açısından..bu nedenle tutmaya devam edilebilir.

Deva bence küllerinden doğuyor... 10 yıllık bir banttan kurtuluyor.. üstelik temel de destekliyor, son bilançosu göz kamaştırıcı.
    Pegasus için tebrik ederçm sn cautionary.

Deva hissedarları için de şimdiden hayırlı olsun diyelim mi

Yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,919
    Deva'ya soyle kabataslak bir baktim..

Gidecek gibi duruyor..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY