Sayfa 1150/1230 İlkİlk ... 1506501050110011401148114911501151115211601200 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 9,193 - 9,200 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. İlk 10 bin desek nüfusa oranla baya derece oluyor sanki?
     Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Elbette öyledir... Dereceden kasıt ilk 100 değil mi...
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Son zamanlarda yatırım aracı olarak fonlar çok konuşuluyor NNF hisse senedi fonunun komisyonları ne kadar acaba bilgisi olan var mı?

Bir de fon konusuna yabancıyım tüm fonların giderleri aynı mıdır? Yoksa her fonun kendi belirlediği komisyonları mı oluyor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,068
     Alıntı Originally Posted by ugur596 Yazıyı Oku
    Son zamanlarda yatırım aracı olarak fonlar çok konuşuluyor NNF hisse senedi fonunun komisyonları ne kadar acaba bilgisi olan var mı?

Bir de fon konusuna yabancıyım tüm fonların giderleri aynı mıdır? Yoksa her fonun kendi belirlediği komisyonları mı oluyor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Her sey tefas'da yaziyor..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4. son BES tantanasından sonra eşimin BES hesabını zararı göze alıp kapattık ve altın aldık.

altının son yükselişi ile ettiğimiz zararın ciddi bir kısmı kompanze edilmiş gibi duruyor.

konu burada bile gündemden düştü ama bir gece aniden BES ler zorunlu olarak toksik tahvillere veya borsaya itelenebilir.

5. burada cizilen ekonomik resimle reel hayat arasinda uyumsuzluk var.
    biraz dag bayir yapalim dedik ne araba park edecek yer var ne yemek yiyecek masa var.
    bu bir tek bana oyle geliyor saniyordum gecen hafta fatih altayli da yazdi egede tekne park edecek yer bulamayanlar var dedi.
    abi bu nasil is?
    takir takir satiliyor evdir arabadir bu fiyatlardan ben anlamadim.
    virus yok desen yarin bu avmler de agzina bir dolar.
    biz mi yanlis yorumluyoruz ben hayret ediyorum bazen.
    millet yalandan mi sizlaniyor acaba. herkeste para olabilir haaa ben size soyleyeyim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,068
     Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    burada cizilen ekonomik resimle reel hayat arasinda uyumsuzluk var.
    biraz dag bayir yapalim dedik ne araba park edecek yer var ne yemek yiyecek masa var.
    bu bir tek bana oyle geliyor saniyordum gecen hafta fatih altayli da yazdi egede tekne park edecek yer bulamayanlar var dedi.
    abi bu nasil is?
    takir takir satiliyor evdir arabadir bu fiyatlardan ben anlamadim.
    virus yok desen yarin bu avmler de agzina bir dolar.
    biz mi yanlis yorumluyoruz ben hayret ediyorum bazen.
    millet yalandan mi sizlaniyor acaba. herkeste para olabilir haaa ben size soyleyeyim
    Paranin ve imanin kimde oldugu belli olmaz derler buyuklerimiz

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7.  Alıntı Originally Posted by thron Yazıyı Oku
    son BES tantanasından sonra eşimin BES hesabını zararı göze alıp kapattık ve altın aldık.

altının son yükselişi ile ettiğimiz zararın ciddi bir kısmı kompanze edilmiş gibi duruyor.

konu burada bile gündemden düştü ama bir gece aniden BES ler zorunlu olarak toksik tahvillere veya borsaya itelenebilir.
    Aşırı endişeye gerek yok bence. Böyle bir karar alınırsa, ertesi gün çıkarım ben de. Önce bir karar alınsın.

Öte yandan gelecek kaygısı ile bugünü zehir etme arasında iyi bir denge kurmak lazım. 60 dan sonra rahat ederim diye kabus gibi bir hayat yaşayan beyaz yakalı arkadaşlarım, 55 te ölürseniz arkanızdan çok ağlarım.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8. Şaşırmadım. Zenginler daha da zenginleşti, fakirler daha da fakirleşti. Aradaki fark büyüyor ne yazık ki..

Sayfa 1150/1230 İlkİlk ... 1506501050110011401148114911501151115211601200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •