Sayfa 842/1230 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 6,729 - 6,736 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Borsayı kumar olarak görenlerin bu başlıkta işi yok!!!

İstersen kumar olarak oynarsın...borsayı..emlağı...futbolu...vsvs...iste rsen yatırımcı olarak borsada olursun...istersen zevk için oynarsın futbolu...neyin ne olduğunu, senin onu nasıl kurguladığına bağlı.

Şu forumda 1000 lerce başlık var, bari burada rahat bırakın...gidin kendinize uygun yerlerde yazın görüşlerinizi.
    Benim yazdığımdan umarım bu anlaşılmamıştır. Ben döngülere ve mevcut duruma göre hisse alıp zamanı gelince ayrılmayı kast etmiştim. Yanılmıyorsam sizde bu şekilde ifade etmiştiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Benim yazdığımdan umarım bu anlaşılmamıştır. Ben döngülere ve mevcut duruma göre hisse alıp zamanı gelince ayrılmayı kast etmiştim. Yanılmıyorsam sizde bu şekilde ifade etmiştiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sen bu başlığı başından beri takip eden, bu başlığın ve benim aracımın/stratejimin ne olduğunu gayet iyi anlamış bir arkadaşımızsın...kimi ve neyi kastettiğim belli aslında.

Benim temettü emekliliği konusunda düşüncelerim, stratejilerim belli...başlığın sessiz çoğunluğu, iki yıldır neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor...damdan düşer gibi ortaya çıkan, başlığın amacını ve felsefesini benimsememiş olanlar...lütfen başka kapıya.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. Deva ve Ulusoy unu ne zaman aldığım belli...2 yıl olmuş satmamışım...kağıt 5 katına çıkmış...yine güvenmiş ve hepsini satmamışım...azar azar satmaya başladık diyoruz, her tavanda %5-10 satmaya başladım diyorum...adımız al satçıya çıktı..vay anasına...sanki kağıtla nikah kıydık, ölene kadar satmayacağız dedik.

Temettü yatırımcılığı/erken emeklilik stratejisi konusunda Farklı yöntemler var...herkes kendine uygun yöntemi seçer...ben profesyonelim ve bunu yönetebiliyorum...beceremem diyen de her ay düzenli olarak o ayki tasarrufu ile alır,,hiç de satmaz...bu da o kişi için doğru olabilir...benim stratejim bana özeldir,,,herkes tıpa tıp benim yolumdan ilerleyecek diye bir kural yok.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Deva ve Ulusoy unu ne zaman aldığım belli...2 yıl olmuş satmamışım...kağıt 5 katına çıkmış...yine güvenmiş ve hepsini satmamışım...azar azar satmaya başladık diyoruz, her tavanda %5-10 satmaya başladım diyorum...adımız al satçıya çıktı..vay anasına...sanki kağıtla nikah kıydık, ölene kadar satmayacağız dedik.

Temettü yatırımcılığı/erken emeklilik stratejisi konusunda Farklı yöntemler var...herkes kendine uygun yöntemi seçer...ben profesyonelim ve bunu yönetebiliyorum...beceremem diyen de her ay düzenli olarak o ayki tasarrufu ile alır,,hiç de satmaz...bu da o kişi için doğru olabilir...benim stratejim bana özeldir,,,herkes tıpa tıp benim yolumdan ilerleyecek diye bir kural yok.
    uluun ve deva^da bir nevi piyango vurdu ama gerçek olan yine sizin gibi yatırımcılar kazandı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,331
    Sen bu başlığı başından beri takip eden, bu başlığın ve benim aracımın/stratejimin ne olduğunu gayet iyi anlamış bir arkadaşımızsın...kimi ve neyi kastettiğim belli aslında.

Benim temettü emekliliği konusunda düşüncelerim, stratejilerim belli...başlığın sessiz çoğunluğu, iki yıldır neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor...damdan düşer gibi ortaya çıkan, başlığın amacını ve felsefesini benimsememiş olanlar...lütfen başka kapıya.
    daha öncede dediğim gibi, pek anlaşamasak da kesinlikle stratejisini paylaşan ve uyguluyan , iyi de kar eden birisiniz.Piyasada ki al-satçılarla kıyaslamak büyük haksızlık olur..Zaten diğer iyi yada kötü özellikleriniz de beni yada başkasını ilgilendirmez. Sezarın hakkı sezara...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,331
    Yıllardır temel analzi ve teknik stratejiye göre yatırım yapanlara al satçı denmesine gıcık oluyorum.Zaman zaman bana da yapıldı.Derin merin adamlara giridip desinler ..Harbiden gıcık bir durum.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Herkes felsefesini ortaya koyar...illa benim felsefem bu....buna uymayan veya aksine görüş belirten burada olamaz gibi bir anlayış garip...herkesin stratejisi eleştirilebilir bundan gocunmamak ve kendini çok farklı yerlere koymamak gerek....farklı fikirleri dinleyin/anlamaya çalışın...nokta

8.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    uluun ve deva^da bir nevi piyango vurdu ama gerçek olan yine sizin gibi yatırımcılar kazandı
    Deva 2019 da 3 tl den 9 a çıktı..kimsenin ruhu duymadı...sağlık krizi yaşanan bu ortamda 9 dan 18 e çıkması çok da tuhaf değil...ama benim stratejim belli...vermeye başladım...15 üzeri şimdilik pahalı benim için.

Devayı ve Ulusoy unu çöp hisselerle kıyaslamak haksızlık olur zaten....ama ikisi de artık pahalı, hatta 2-3 tavan öncesi pahalı dedim...satmaya başlanabilir dedim.

Sayfa 842/1230 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •