Sayfa 287/1230 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

İnşaatta kaliteli ekip çok önemli...yevmiyesi yüksek diye kaliteli işçiden vazgeçmeyin....ben bir eve başladım...duvar ördüler...uygun fiyat gibiydi...çarpık bir şey çıkardılar..yıktırdım ..araştırdım işi bilene verdim..kitap gibi duvar çıkardılar kalıptan doğan aksaklıkları bile düzelttiler...bana bir duvar çok pahalıya mal oldu onun için iyi işçiye parasını vereceksin...
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    alternatif olarak ;
    investing.com'da portföy hesabı açarsanız ücretsiz grafik özelliği var. Tüm portföyün hem değerini hemde gelirini ayrı ayrı grafiğe döküyor.
    çok teşekkür ederim.. giriş yaptım portföy de oluşturdum ancak grafiğe geçince sadece tek tek hisseleri gösterdi ... tam beceremedim ben galiba
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    çok teşekkür ederim.. giriş yaptım portföy de oluşturdum ancak grafiğe geçince sadece tek tek hisseleri gösterdi ... tam beceremedim ben galiba
    İstatistikler kısmına tıklayın. Gelir grafiği + Piyasa değeri grafiği + Portföyün yüzdesel pasta grafiği de bonus

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4. 2008 SGK REFORMUNUN SONUÇLARI...
    ocak 2007 de en düşük ssk emekli maaşı 500 TL iken şimdi 1000Tl,
    en düşük memur emekli maaşı ocak 2007 de 672 TL iken şimdi 2375 TL,sebep 2008 SGK reformu buna sebep oldu...

5. Son 10 günde bist ile ilgili beklentilerimi vobelit topiğinde paylaşmıştım. 100 bin beklentimiz gerçekleşti sayılır.

Ama burada 3-4 aydır anlattığımız 90-100 ve 85-105 bantlarını unutmayalım..100 bini geçmemiz kolay olmayacak...olurda geçerse 105 binden ciddi bir realizasyon gelebilir.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...20091&page=207

6. Burada hiç yazılmadığından bahsetmek istedim, algyo tutan yok mu,

Hisse başı 2 tl kira geliri, 5 _ 6 tl döviz cinsi faiz geliri, hisse başı 60 tl civarı nakdi olan, borcu da olmayan bir şirket ama fiyatı 42 tl idi şimdi 45lerde

Neden talep görmüyor anlamıyorum, ya da ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum.

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    İstatistikler kısmına tıklayın. Gelir grafiği + Piyasa değeri grafiği + Portföyün yüzdesel pasta grafiği de bonus

Adsız.jpg

galiba farklı sürümler var ben de varlık olarak değil portföy olarak gösteriyor ve istatistikler kısmını eklememiş ... belki de ben yeni hesap açtığım içindir ... yine de çok teşekkür ederim ilginiz için inşallah faydalanabilen arkadaşlar olmuştur...
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Duhul
    Jun 2017
    İkamet
    источник света
    Gönderi
    79
     Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    Adsız.jpg

galiba farklı sürümler var ben de varlık olarak değil portföy olarak gösteriyor ve istatistikler kısmını eklememiş ... belki de ben yeni hesap açtığım içindir ... yine de çok teşekkür ederim ilginiz için inşallah faydalanabilen arkadaşlar olmuştur...
    Yukarıda, hisse ve portföy sekmelerinin yanında + işareti var. Ona tıklayın, "Portföy tipini seçin" şeklinde bir soru soracak, Varlıklar'ı seçin. Siz takip listesi seçeneğini işaretlemişsiniz, ondan dolayı varlık olarak göstermiyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 287/1230 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •