Sayfa 449/1230 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    Temettü emekliliğime ait fonda bulunan veya ekleme yapabileceğim şirketlere arada bakarım.
    En önemli şey Sn.Dudu'nun dediği gibi sahiplik/ana ortak.
    Listeye bakınca göz hemen eleme yapar. Listede olmayan gruplara/holdinglere ait hisseleriniz olabilir ama Türkiye gibi bir ülkede Dev/Güvenilir/Sürdürülebilir iş yapan ya da nakit akışı sağlayan firma çok az.
    syg.

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    Guzunu sevdigim dolari ne guzel 6 liyara cikti masallah , nede guzel batiyoruz
    hepi topi 3 hisse aldim Bistten bin pisman etti sac bas yolduruyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    DÖVİZ KURUNDAKİ ARTIŞTAN POZİTİF ETKİLENEN BIST ŞİRKETLERİ - İş Yatırım

THYAO #TAVHL #TUPRS #EREGL #ENKAI #ASELS #SODA #SISE #FROTO #TOASO #KORDS #PETKM #VESTL #VESBE #PGSUS #OTKAR #TKFEN

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4. Cautionary 'i tebrik ederim, pgsus u çok anlattı, ben riskli bulup almadım ama alıp da kazananlara hayırlı olsun.

5. Merhaba koza beğenen yokmu bankadaki altın hazabı kapatım yerine koza aldım 43 tl benmi yanlış yaptım yazan yok cizen yok allah allah hayırdır .

6.  Alıntı Originally Posted by bon Yazıyı Oku
    Merhaba koza beğenen yokmu bankadaki altın hazabı kapatım yerine koza aldım 43 tl benmi yanlış yaptım yazan yok cizen yok allah allah hayırdır .
    Aldığınız şirketin sahibi kim?
    Son hesap döneminde temettü verdi mi?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7. Merhaba.Şirketlerin genel kurullarina katilabilmek icin elinde 1 lot hisse olmasi yeterli mi acaba? Katilan olduysa genel anlamda nasil bir ortam oluyor? Degerli yorumlarinizi merak ediyorum.
    Saygilar.

Sayfa 449/1230 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •