Sayfa 701/1230 İlkİlk ... 2016016516916997007017027037117518011201 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Kesinlikle düzenli alıma devam...alımların arasında zaman ve fiyat farkı olması önemli...yani en son aldığında 10 tl ise a hissesi, 1 ay sonra yine 10 civarıysa, bşr sonraki ay ondan almayabilirsin.
    Teşekkür ederim. Tam gaz biriktirmeye devam maliyet düşürmek için blok alım(Çok zararda olduğum hisseler için) yapmak da mantıklı olabilir sanırım.

Ayrıca Deva'nın artışı isim benzerliğinden olabilir mi? Malum yeni bir parti tanıtıldı.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Bugün kanal orta bandına gelmiş.

Kırmızıya dikkat

3.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. Tam gaz biriktirmeye devam maliyet düşürmek için blok alım(Çok zararda olduğum hisseler için) yapmak da mantıklı olabilir sanırım.

Ayrıca Deva'nın artışı isim benzerliğinden olabilir mi? Malum yeni bir parti tanıtıldı.
    Haha bizim ülkemizde her sey olabilir. Ecilc bile adinda ilac var diye uctu ki gelirinin ilacla alakasi yok

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by egeloman Yazıyı Oku
    Yaklasık 6 aydır baslıgı takip ediyorum ve ilk mesaj / sorum bugune nasipmiş. Yatırım yapmıs oldugum hissem yaklasık 2 aydır gün içersinde endeksten negatif ayrısırken, kapanıs işlemleri (sanırım piyasa tabiri karanlık oda) sonrasında endeksten pozitif ayrışmış oluyor. Ayda 1-2 gerçekleşen bir durumda degil, neredeyse hergün aynısı yasanıyor. Nedenini biraz araştırdım ancak bulamadım, yılların tecrübeli arkadasları belki bu durumun neden kaynaklanabilecegini tahmin edebilirler?
    Hangi şirketten bahsediyorsunuz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku

Alakası yok.

Refleks olarak bugün ilaç, gıda, market hisseleri uçtu...zaten ilaçların hepsi tavan oldu.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    selamlar sn. cautionary size bir kaç sorum olacak

1- küresel kriz içinde olduğumuza dair tespitleriniz var mı?
    2- eğer küresel kriz içinde olduğumuza kani olursanız hisse pozisyonlarınızda minimum seviyeniz nedir?
    3- hedge mekanizması bizim piyasalar için fazlasıyla bozuk değil mi? mesela bugün viop çok kayıp kapatmadı ama mesela portföyde şu hisseler olsa: tekfen -%5, pegasus -%4, otokar -%5, petkim -%1,8 kapattı. bu durumdaki kayıplar nasıl telafi edilebilir?
    4- dow -%5 yaparken ons neden düşüyor? şu an gözüken tüm nakit getiren varlıklar satılıyor. bitcoin de dahil. amerikan tahvil faizleri bu kadar düşükken güvenli liman nasıl olabiliyor?

7. bu dow boyle giderse haftalik 100bin alti kapanis beklemiyoruz beklentisi yatabilir mi hocam.

8.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    bu dow boyle giderse haftalik 100bin alti kapanis beklemiyoruz beklentisi yatabilir mi hocam.
    Güzel takip, tebrikler.

Evet yatabilir, ama bu durum benim alımları sürdürmeme engel olmaz...zaten borsamız yurt dışına göre iyi direniyor...100 bin altı haftalık kapanış bizi 90 binlere kadar götürebilir.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 701/1230 İlkİlk ... 2016016516916997007017027037117518011201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •