Sayfa 1153/1230 İlkİlk ... 1536531053110311431151115211531154115511631203 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 9,217 - 9,224 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Ama son olarak bu videoyu paylaşmak istiyorum. Pirinç taneleri ile Jeff bezos un serveti anlatılmış. Her bir pirinç 100.000 usd.
    (gerçi bunun tüm servet olup, nakit tuttukları para olmadığını da hatırlamak lazım. Ama gene de çok fazla değil mi? Mesela Jeff bezos şu an kazandıklarının sadece yarısını kazansaydı bugüne kadar, akşam uykuya dalarken 'amma az kazandım, emeğimin karşılığını alamıyorum' diyebilecek miydi? %1,2 vergi ödemesi gerekirken bundan kaçmaya çalışıyormuş)

https://twitter.com/RoportajAdam/sta...067801088?s=19

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by umbamba Yazıyı Oku
    Ama son olarak bu videoyu paylaşmak istiyorum. Pirinç taneleri ile Jeff bezos un serveti anlatılmış. Her bir pirinç 100.000 usd.
    (gerçi bunun tüm servet olup, nakit tuttukları para olmadığını da hatırlamak lazım. Ama gene de çok fazla değil mi? Mesela Jeff bezos şu an kazandıklarının sadece yarısını kazansaydı bugüne kadar, akşam uykuya dalarken 'amma az kazandım, emeğimin karşılığını alamıyorum' diyebilecek miydi? %1,2 vergi ödemesi gerekirken bundan kaçmaya çalışıyormuş)

https://twitter.com/RoportajAdam/sta...067801088?s=19

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Atalarımız zenginin parası ile ilgili güzel bir söz söylemiş Fazla takılmamak lazım.

Ama herkesin mutlu olduğu bir yaşama stili var. Saygı duymak lazım.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. https://www.youtube.com/watch?v=2L4u...&feature=share

Milyonlardan bahsedilince göndereyim dedim...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Yükselen / hedefe gelen şeyi satamamak klasik ky davranışı, hepimiz yaptık, öğrenmenin trade etmenin bir parçası, bazıları bu aşamada takılı kalıyor bazıları sürekli alsat gibi sağlıksız davranış geliştiriyor. Önemli olan kendini tanımak nasıl işlem yapmak sana uyuyor bunu görmek ve kendi kişiliğine uygun risk almak. Her şeyden önemlisi tüm kararları kendin alman, okusanda calissan da etkilensen de son karar mutlaka senin olmalı çünkü sonuçlarına sen katlanıyorsun...

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. tüpraşın da eli , armut şeftali mango , pitaya , yeni dünya , kayısı , elma toplamıyor herhalde ... yıkıcı toknolojiler yıkıcı yeniliklere karşı uyguladıkları planlar var yani ... ki bazı yatırımları da var yeni iş modellerine ... fekat şu da var ki önümüzdeki bilmem kaç yılda şimdinin dev şirketlerünün bir çoğu mortingen ştrase olma tehlikesi ile karşı karşıya ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

6.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Atalarımız zenginin parası ile ilgili güzel bir söz söylemiş Fazla takılmamak lazım.

Ama herkesin mutlu olduğu bir yaşama stili var. Saygı duymak lazım.
    Benimki biraz çeneyi yormaktan ziyade 'politically true' olma peşine düşmek, ben açıkçası birilerinin çıkıp 'Amazon' ya da 'Apple', Google, Microsoft vs. olmasaydı ne olurdu biliyor musun? O şirketler dünya için ne kadar önemli, biliyor musun? (İnsanlar, hayatlarında harcayamayacak bile oldukları paraları kazanmayı nesilden nesile aktarabilmek için kazanmalılar) diyebileceğini bilerek, demesini de bekleyerek yazdım.

Çenemizi yormak demeyelim, kendimizi arama çabası diyelim daha ziyade.

Bu arada Emin Gün Sirer ve projesi Avalance projesini inceleme fırsatınız oldu mu? Haberlere de çıkmış, ben açıkçası aynı dili konuştuğum birinin 100 million usd 'den fazla değerde bir proje ürettiği için çok saygı-merak duyuyorum.

Tuhaf zamanlardan geçiyoruz dostlar. Bir Çin bedduası der ki: "Tuhaf zamanlarda yaşayasın." Bugün 50 civarı senet tavan yaptı. Ve bu uzun zamandır böyle. Siz nasıl yorumluyorsunuz bunu. Benim açıkçası fikrim yok.

8. benim de fikrim yok zaten 90 derece dik grafikte pek fikir olacağına inanmıyorum.

o yüzden 1 i zar olmak üzere 2 senet yüzde 20 ağırlık verdim çekildim kenara.

anlamadığın yerde anlamamis gibi poz almak da bence yatırımdır.

zaten gün içinde çok aktif takip etme imkanım da yok 3 5 saat bakamadığım da çok oluyor bulasirsam beni elek ederler.

Sayfa 1153/1230 İlkİlk ... 1536531053110311431151115211531154115511631203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •