Sayfa 420/1230 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by steed1987 Yazıyı Oku
    Çimentocular artık dibi gördü mü ne dersiniz? Portföylere kademeli ekleme zamanı geldi mi? ADANA veya AKCNS düşünüyorum ben.
    Kısa ve orta vadede hala olumsuzum. ytd

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

2.  Alıntı Originally Posted by steed1987 Yazıyı Oku
    Çimentocular artık dibi gördü mü ne dersiniz? Portföylere kademeli ekleme zamanı geldi mi? ADANA veya AKCNS düşünüyorum ben.
    Alımlara başlanabilir, ancak acele edilmemeli...gelecek yıl da çimento sektörü için kayıp yıl olabilir,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,982
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Hektaş yatırım felsesem ve kriterlerim açısından mükemmel bir kağıt...hatta ilk3 e bile girebilir ( Tüpraş ı ve Ereğli yi büyüme potansiyeli, soda yı gelir yapısı ile solluyor).

Ancak, grafik pahalı kriterim 1-0 şeklinde çalışır...bu koşul nedeniyle portföye alamıyorum...10 tl altına gelirse bu kriteri de geçiyor.

Eğer bedelli moral bozukluğu üzerine, bist de genel bir düşüş yaşanırsa belki 10 tl altını görür.
    Tsekler Cauti abim..

Bir gun seni de Hector sahibi yapacagiz insallah

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4. Yatırım Finansman Tahmini

5.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Sanırım hemen hemen herşeyi konuştuk. Müsaadenizle yeni bir konu başlığı açmak istiyorum.

Yaşadığınız Bedelli, bedelsiz sermaye arttırımlarının öncesinde ve sonrasında neler yaşandığına dair anlatmak isteyenleri sahneye alalım

Unutamadığınız sermaye artırımlarına, bizi o günlere götürün bakalım.. Sürecin içerisinde ne düşünüyordunuz ? Sonrasında değerlendirmenizde ne olduğunu gördünüz, düşündünüz.

Anlattığınız anektod sonrasında, olay ile ilgili sonraki borsa hayatınız için ne gibi çıkarımlar yaptınız ?

Dökün içinizi , rahatlayın

Batuhan
    Bedelli ve bedelsiz sermaye artırımı ile ilgili görüşleriniz nelerdir ?

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Tsekler Cauti abim..

Bir gun seni de Hector sahibi yapacagiz insallah

Syg,
    Çok arkadaşta var, düşmesin, ben de almayayım

Ama, Oyak grubundan arsa alması ( depo vs için), kafa karıştırabilir,,, grup içi işlemler hep canımı sıkmıştır benim.

7.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Yatırım Finansman Tahmini

Brisa yı e cimsa yı şutladığım iyi olmuş...brisa ümit vermiyor ama çimsa ya uygun bir zamanda tekrar dönüş yapabilirim.

Arçelik beklendiği gibi gelirse, Harika iş çıkarmış olacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,982
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Çok arkadaşta var, düşmesin, ben de almayayım

Ama, Oyak grubundan arsa alması ( depo vs için), kafa karıştırabilir,,, grup içi işlemler hep canımı sıkmıştır benim.
    Suistimale acik gercekten..

Ben de sevmem ama yapacak bi sey yok..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 420/1230 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz