Sayfa 543/1230 İlkİlk ... 434434935335415425435445455535936431043 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Sayın Cautionary;

Pegasus ile ilgili güncel yorumunuz nedir?

Malum hisse büyük getiriler sağladı.Sizce burası tepe noktaları mıdır?

2.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Sayın Cautionary;

Pegasus ile ilgili güncel yorumunuz nedir?

Malum hisse büyük getiriler sağladı.Sizce burası tepe noktaları mıdır?
    Şu an dinleniyor doğal olarak...68-72 arası yeniden alım noktam.

3. Hey gidi aksa...portföyümün sümüklü kızı...şimdi saç baş taranmış, kokular sürünmüş,,,millet peşine takılmış, almak İçin can atıyor gençler

Borsa böyledir, görünene aldanmamak lazım..kıyafet kötü olabilir, makyaj yoktur...dikkatini çekmez, gider allanmış pullanmış, makyajı abartmış kıza tav olursun...ilerde makyajsız halini görünce de ben buna mı aşık olmuştum dersin.

Not: benzetmelere takılmayın, cinsiyetçi biri değilimdir..özellikle kadın forumdaşlar yanlış anlamasın lütfen.

4. Yer yer duzeltme yapip geri cekilsede endexte yukselis seyri devam ediyor.

Sadece yukselis dalgasinda endexi tasiyici hisseler degisiyor. Bu son dalgada bankalar durdu. Eregli, THY, Sise, Krdmd arabayi ceken atlar oldu.....,
    Sira tekrar Bankalara gelebilir

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Hey gidi aksa...portföyümün sümüklü kızı...şimdi saç baş taranmış, kokular sürünmüş,,,millet peşine takılmış, almak İçin can atıyor gençler

Borsa böyledir, görünene aldanmamak lazım..kıyafet kötü olabilir, makyaj yoktur...dikkatini çekmez, gider allanmış pullanmış, makyajı abartmış kıza tav olursun...ilerde makyajsız halini görünce de ben buna mı aşık olmuştum dersin.

Not: benzetmelere takılmayın, cinsiyetçi biri değilimdir..özellikle kadın forumdaşlar yanlış anlamasın lütfen.
    Aksa icin hem yuksek temettu orani hem yaptiklari isler sebebiyle sadece alim tarafindayim.
    Muazzam bir şirket
    Bu arada guzel benzetmeler sayin Cauti.
    Saygılar.

6. Yok yok %100-200 yapmış gaydirigubbak hisselerde gezinmekten pek dikkat çekmedi daha. 1 tl üzerinde net temettüye 10 gün kala fiyat 15 civarlarında iken gelirler ne kadar temettü verecek , bugün alsam yine de yarın temettü alır mıyım, tam uzun vade hissesi buralardan biriktirmeye başladımcılar.
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Hey gidi aksa...portföyümün sümüklü kızı...şimdi saç baş taranmış, kokular sürünmüş,,,millet peşine takılmış, almak İçin can atıyor gençler

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Akök holdingin şirketleri çok güzel

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by erdogan Yazıyı Oku
    Yok yok %100-200 yapmış gaydirigubbak hisselerde gezinmekten pek dikkat çekmedi daha. 1 tl üzerinde net temettüye 10 gün kala fiyat 15 civarlarında iken gelirler ne kadar temettü verecek , bugün alsam yine de yarın temettü alır mıyım, tam uzun vade hissesi buralardan biriktirmeye başladımcılar.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    20 senedir piyasaların içindeyim...ama profesyonel olarak 2 yıldır bu işi yapıyorum..20 yılda bu tür bir hareket hatırlamıyorum...son 6 aydır çok enteresan bir piyasa var...çok kötü hisseler seçilmediyse ( Petkim, THY gibi), endeks getirisinin çok üzerinde getiriler mümkün oldu. Eğer bu yıl dahi endeks getirisini geçemeyen arkadaşlar varsa yatırım tarzını gözden geçirsinler.

İllaki endeks altı getirili hisse olabilir portföyde..ama 5-10 arası hisse ile endeksi geçemesek sorgulanmalı.

Her zaman böyle olmaz, çok dengesiz hareketler yapar hisseler...zigzag lar çizer...ama son 6 aydır gayet muntazam, çok güzel bir trend tutturmuş 50 hisse vardır endeks 100 de.

Bilançolarını dolayısıyla performansını beğenmeyip portföyümden çıkardığım çimsa ve brisa bile son 2-3 ayda %50 prim yaptı...hem de zig zag sız, düzgün trendler ile yaptılar bu primi.

Sayfa 543/1230 İlkİlk ... 434434935335415425435445455535936431043 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •