Sayfa 524/746 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Kentuf bey;Özel bir durum yok.
    Çimento torbaları çok ağır.Hamallık etmekten yoruldum.Biraz da başka arkadaşlar taşısın.Ben biraz teyyare ye binip dolaşayım..Sonra 18.50 19.00 Civarı tekrar gemiye gelirim. .
    Bu sıcak havada Fiski çarpar beni,ahmet amcaya tesekkürler..Buyursun gelsin,ben ona ve size Baklava ikram edeyim.. Tüm Ortaklarıma Saygılarımla..
    hayırlı işler bol kazançlar karadam.
    baklava derken, uçak derken aklıma doco geldi... yeri buralar değil doco nun.

Asla Yatırım tavsiyesi değildir. Zarar edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,904
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Kentuf bey;Özel bir durum yok.
    Çimento torbaları çok ağır.Hamallık etmekten yoruldum.Biraz da başka arkadaşlar taşısın.Ben biraz teyyare ye binip dolaşayım..Sonra 18.50 19.00 Civarı tekrar gemiye gelirim. .
    Bu sıcak havada Fiski çarpar beni,ahmet amcaya tesekkürler..Buyursun gelsin,ben ona ve size Baklava ikram edeyim.. Tüm Ortaklarıma Saygılarımla..
    Hayırlısı olsun gine bekleriz
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

3. 32 yıllık (DM) çalışanım, yaklaşık o kadar zamanda borsayla ilgiliyim. yeri geldi netaş, iskontolu tüpraş vb. almak için banka kuyruklarında çok bekledik. bu formda teleffuz ettiğimiz (işfin, tektilbank, alkim, dardanel, tire, reysaş, izdemir, martılar, tektu, kardemirlerin b si, ayen, lokmanhekim vb.) taktalardan köşeyi dönen ve bize teşekkür eden arkadaşlar oldu. sağolsunlar.

Peki ben nemi yaptım: Varımı yoğumu buna gömdüm....bu uğursuz da ömrümü törpüledim ve printaşta battım...

Elbet sıra buna da gelecek. beklemedeyim.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,904
    sabah twittera yazdıydım ne olacağını bugün anlayan anladı ahahaha
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    hayırlı işler bol kazançlar karadam.
    baklava derken, uçak derken aklıma doco geldi... yeri buralar değil doco nun.

Asla Yatırım tavsiyesi değildir. Zarar edebilirsiniz.
    Cüneyt bey;Baklava derken,Tatlıcıda çalışıyorum..Uçak derken, Ortalama 12.tl maliyetli THY hissem var ve oradaki zararı çıkarmak için ona dönüş yapıyorum...
    Güzel dilekleriniz için Teşekkür ederim,Başarılar-Kolaylıklar dilerim..

6.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Cüneyt bey;Baklava derken,Tatlıcıda çalışıyorum..Uçak derken, Ortalama 12.tl maliyetli THY hissem var ve oradaki zararı çıkarmak için ona dönüş yapıyorum...
    Güzel dilekleriniz için Teşekkür ederim,Başarılar-Kolaylıklar dilerim..
    Teşekkürler arkadaş; mesleğin iyiymiş walla, şu pandemi döneminde en iyi iş yapan meslek... haa bir de kokoreççi var.

7. 20,14...20,16 buraya çakıldı kaldı.

8. faizin yükselmesi biste yaradı..buna yaramadı.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.

Sayfa 524/746 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •