Sayfa 154/746 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Yetkili arkadaşı dkyim!ne dicekti bedelsiz verilecek mi dicekti..bırakın boş muhabbet leri...

2. Aynen öyle reis katılıyorum size..

Genelkurul başlamıştır heralde....
    Nuh Çimentocu... Bir gün elbet...

4. Özet Bilgi
    Olağan Genel Kurul Toplantı sonucu
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
    Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
    Hayır
    Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi
    Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi
    01.01.2017
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi
    31.12.2017
    Karar Tarihi
    06.03.2018
    Genel Kurul Tarihi
    29.03.2018
    Genel Kurul Saati
    14:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih
    28.03.2018
    Ülke
    Türkiye
    İlçe
    KÖRFEZ
    Adres
    Nuh Çimento Fabrikası Sosyal Tesisi, Hereke
    Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığının oluşturulması.
    2 - Yönetim Kurulunca hazırlanan 2017 yılı Faaliyet Raporunun okunması ve görüşülmesi.
    3 - 2017 hesap dönemine ilişkin Bağımsız Denetim Rapor Özetinin okunması.
    4 - 2017 hesap dönemine ilişkin Finansal Tabloların okunması, görüşülmesi ve karara bağlanması.
    5 - Yönetim Kurulu Üyelerinin 2017 hesap dönemi faaliyetlerinden dolayı ibralarının görüşülerek karara bağlanması.
    6 - 2017 yılı kârının dağıtılması ve kâr dağıtım tarihi konusundaki Yönetim Kurulunun önerisinin kabulü, değiştirilerek kabulü veya reddi.
    7 - Yönetim Kurulu üyelerine ödenecek ücret ve huzur hakkı gibi hakların görüşülerek karara bağlanması.
    8 - Yeni Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi ve görev sürelerinin karara bağlanması.
    9 - Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kanunu gereği 2018 yılı hesap ve işlemlerinin denetimi için Yönetim Kurulunun bağımsız dış denetleme kuruluşu seçimi ile ilgili önerisinin görüşülerek karara bağlanması.
    10 - Türk Ticaret Kanunu'nun 395 ve 396. maddelerine göre Yönetim Kurulu Üyelerine izin verilmesi ve Kurumsal Yönetim İlkeleri çerçevesinde yıl içerisinde bu kapsamda yapılan işlemler hakkında Genel Kurula bilgi verilmesi.
    11 - 2017 yılında yapılan bağış ve yardımların bilgiye sunulması ve 2018 yılında yapılacak bağış ve yardımların üst sınırının karara bağlanması.
    12 - Üçüncü kişiler lehine verilen teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir ve menfaatlere ilişkin bilgi verilmesi.
    13 - Sermaye Piyasası Kurulu ve T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan alınan izinler çerçevesinde Esas Sözleşmenin; 3. maddesinin (k) bendi, 6. madde ile 23. maddelerine ilişkin değişikliklerin ve 32. maddenin eklenmesinin görüşülmesi ve yeni şeklinin onaya sunulması.
    14 - Dilek ve görüşler.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım
    Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1
    Genel Kurul Çağrı İlanı.pdf - İlan Metni
    EK: 2
    Kurumsal Yönetim Tabliği 1.3. Genel Kurul Başlıklı Maddesi Gereği Açıklama.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı
    Genel Kurul Sonuçları
    Genel Kurul Yapıldı mı?
    Evet
    Genel Kurul Sonuçları
    Şirketimizin, 29 Mart 2018 günü saat 14:00'de şirket fabrika adresi olan Hereke Körfez / Kocaeli'nde yapılan 2017 yılı Olağan Genel Kurul toplantısında, özet olarak aşağıdaki kararlar alınmıştır.

1-Toplantı Başkanlığı oluşturuldu.

2-2017 yılı Yönetim Kurulu faaliyet raporu okundu ve müzakere edildi.

3-2017 yılı Bağımsız Denetçi raporları okundu ve müzakere edildi.

4-2017 yılına ait Finansal Tablolar okundu, görüşüldü ve tasdik edildi.

5-Yönetim Kurulu üyeleri 2017 yılı faaliyetlerinden dolayı ibra edildiler.

6-2017 yılının karının kullanım şekli görüşüldü. 2017 yılı dağıtılabilir karından 0,90 TL( brüt), 0,765 TL (net) oranında kâr payının 23.05.2018 tarihinde nakden dağıtılmasına karar verildi.

7-Yönetim Kurulu üyelerine ödenecek ücret ve huzur hakkı gibi haklar görüşülerek karara bağlandı.

8-Yeni yönetim kurulu üyeleri ve görev süreleri belirlendi.

9-Şirketin 2018 yılı faaliyet dönemindeki finansal raporların denetlenmesi ile ilgili mevzuat kapsamında diğer faaliyetleri yürütmek üzere DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'in denetçi olarak seçilmesine karar verildi.

10-Yönetim Kurulu Başkan ve üyelerine T.T.K nın 395. ve 396. Maddelerinde yazılı muameleleri yapabilmeleri hususunda izin verilmesine karar verildi.

11-2017 yılı yapılan bağışlar ve 2018 yılı bağış üst sınırı belirlendi.

12-Üçüncü kişiler lehine verilen teminat, rehin ve ipotekler hakkında bilgi verildi.

13- Sermaye Piyasası Kurulu ve T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan alınan izinler çerçevesinde Esas Sözleşmenin; 3. Maddesi, 6. Maddesi, 23. Madde'lerine ilişkin değişikliklerin ve 32. maddenin eklenmesi onaylanmıştır.

5. 0,765 TL (net) oranında kâr payının 23.05.2018 tarihinde nakden dağıtılmasına karar verildi.

6. 23 Mayıs'ta 0,765 kuruş temettü.durmak yok yola devam..hey yavrum!

Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    150 lot la yetindim is yok arkadas bunda herzaman aynı sey hep fake atıyor direnci gecti dedik yine fake bundaki bu soyguncu ac gozlu ortaklar olduktan sonra 1 milyar dolar kar etse yine bos yine bos
    selam hocam nasılsın? vangd olamaz bu takoz. gitmeye gider, ne zaman? anca batmaya yakın 2-3 kat yapıp milletin kucağına verirler batık şirketi, tosun mehmet gibi soluğu da ugandada alırlar..
    Yatırım tavsiyesi değildir (YTD)
    "Berkin..."

8. Nuh Çimento

Alıntı Originally Posted by 10.köy Yazıyı Oku
    selam hocam nasılsın? vangd olamaz bu takoz. gitmeye gider, ne zaman? anca batmaya yakın 2-3 kat yapıp milletin kucağına verirler batık şirketi, tosun mehmet gibi soluğu da ugandada alırlar..
    Değerli arkadaşlar şirketin Genelkuruluna katılan bir yatırımcı olara şunu gördüm şirket 2017 başlangıç olmak üzere önemli bir büyüme sürecine girmiştir Nisan ayı başında önemli bir kapasite artış yatırımı biterek devreye giriyor Önümüzdeki yıllarda Nuh yapı ve Nuh Gayrimenkulün halka arzını büyük imtimale göreceğiz Çimento ve klinger kapasitesinin öümüzdeki yıllarda yüzede 50 daha artırmaya dönük yatırımın yapılması yüksek ihtimal şirketin bu yatırımı yapabilmesi için gerekli ÇED raporu geçmiş yıllarda alınmıştı Bu şirkete yatırımcı olan arkadaşların biraz daha sabır etmesi gerektiğini düşünüyorum

Sayfa 154/746 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •