Special Days Image
Sayfa 204/746 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by gunslinger Yazıyı Oku
    Bunun sıkıntısı Nuh'tan sonra çimento yazması..İsmi Nuh holding,Nuh enerji veya Nuh maden gibi havalı olsaydı ve yine bu karları açıklasaydı durum böylemi olacaktı..Limanı olan ihracat yapan,değerli varlıkları, iştirakleri olan, çimento görünümlü holding olduğunu piyasa bilmiyor..
    KISMEN haklısın piyasa bilmemesi yanında bazı şeylerin olgunlaşması gerekir

2005 te şantiye iken şuan gazbeton ünitesi limanı modernize edilen tesisi ile hakikaten bir şahaser

yüksek talebe anında cevap verebilecek kapasite de olması yanında nuh çimento alternatif iş alanları yaratmış olması ve

mevcut kendi yerlerinde bile proje üretebilme kabiliyeti ile ( gayrimenkul geliştirme )
    ve lokasyon avantajlarından bir çimsa akçansa dan çok daha farklı değerler intiva ediyor.

olgunlaşmanın meyveleri vermeye başlaması ile patron dahil herşey ikinci planda kalır.

ben borsada şirketinin alınıp üç dört katı üstünden patronlara satıldığı çok örnek gördüm.

bunlar savaşa dursun ne diyelim yoksa 150-250 milyon usd ye nereden bulacan nuh holding hissesini.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,920
    bazı şirketler var borsada çok düşük zannedersin o değere yakın gerçekten bir alıcı bulsalar anahtarları bırakırlar .
    millet atar tutar oo şöyleee böyle . yıllarca dar band da spekülatif hareket eder.
    patronlara bak piyasa değerin bu bunun %25 fazlasını %50 fazlasını veriyoruz bırak git dediğinde gerçek değerler ortaya çıkmaya başlar.
    şuan piyasa kötü iyi olduğu zamanlarda bunlar kedi köpek gibi kendilerini yediler. heralde kurumsal eksiklikten dolayı.
    ikitellide olduğu yer 2000 senesinde halka açıldığında heralde 3-5 milyon usd ye alınabilirdi ve değeride odur.
    bugün o fiyata karşı köşede batşehir de sadece bir dükkan satılıyor.
    şirketi arasan efendim maddi duran varlıklarda toplu değerler gözüküyor.
    izahatname 2000 senesinden biliyorumusunuz ? yeniden değerleme değerleri paylaşılmak zorunda değil içsel bilgi diyebilen ve diyecek olan kişiler olduğunu biliyoruz. eee bizde yiyoruz haklısın ablacığım aslansınız kaplansınız.
    duran varlık değeri hiçbir zaman piyasa değeri için kıstas olamaz ama sen karlılık üreten çimento şirketisin 0 maliyetli ürünü işleyip satıyon sanki hammadde maliyet var pehhh

dönüp dolaşıp patron analizi kavramına dayanıyoruz. onlarında ellerindekini kaybetme direnci bir yere kadardir.

genel kurulda olduda bir alıcı oldu kaça verirsiniz şirketi sorusu nu sorabilecek varmı ?

hali hazırda İranlılar yer arıyormuş zaten Marmara da.

3. Hesapları vardır derken kendi aralarındaki paylaşımı kastetmedim.. Zamansal bir hesap olabilir.. KANALİSTANBUL VS. Olabilir.. Dedim ya amaçları ne bilmiyoruz..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,920
    piyasa daraldıkça o verecek biz alacağız bizim amaçta belli olmuş oluyor
    yoksa kanal olur olmaz ona bakıpta hisse mi alınır.?
    200 milyon usd ve altında nuh holding alıyorum.
    taşıyamayan satar ahahaha

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,920
    en çokta cumaları seans sonlarını seviyorum tam köşeye çekmiş üstten aparkat çekerken alttan mal alma duygusu paha biçilemez.

6. Sayın kentuf şahsen ben yüklüce miktarda hissem i aldım. Bunu yaparken de kanal VS bakmadık tabiki.. Ha olur da KANALİSTANBUL gerçekleşir ve çimento tedarikçisi in de nuh çimento olduğu açıklanırsa.. Tabi olsa etse VS le olmuyor bu işler. Bize beklemek sabretmek düşer..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by reis35 Yazıyı Oku
    Sayın kentuf şahsen ben yüklüce miktarda hissem i aldım. Bunu yaparken de kanal VS bakmadık tabiki.. Ha olur da KANALİSTANBUL gerçekleşir ve çimento tedarikçisi in de nuh çimento olduğu açıklanırsa.. Tabi olsa etse VS le olmuyor bu işler. Bize beklemek sabretmek düşer..
    kanal olursa tüm çimento tedarikçileri çoşar
    sırf nuha bakmaz
    bence zarar etse daha iyi tarihi işler iyi olduğunda gitmedi
    işler kötü olunca gidebilir tahta belki

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,920
    beni çimentoda ziyade nuh yapi ile nuh gayrimenkul daha çok ilgilendiriyor
    beton işi zaten garanti para

Sayfa 204/746 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •