Sayfa 250/746 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Söylediklerin çok çelişkili sayın teamsah.. Hem satışa mal konsa tavan olur diyorsun, hem de 3 milyon lot satışa konulunca buralara çekildi diyorsun..

2. Miras kalan ve satılacak olan 3 milyon lotu karşılamak için 8,50-9 lardan 7-7,50 ye bilinçli çekildi diyorum, sonuçta satış haberini alanlar niye bu malı iskontolu almak varken yüksek fiyattan alsın. Şimdi o malın tamamını alamamış veya bizim gibi ky lara fazla mal kaptırmış olsalar gerekki fiyat olmaması gereken buralarda durmaya devam ediyor, yani aldığınız malları geri verin diyorlar kısaca, dediğim gibi yazın adamların mallarını tahtaya bakalım alıyorlarmı almıyorlarmı, denemesi bedava, pardon bedava olurmu en azından %20 zararla

3. Dolaşımdaki bir malın % 90-95 i büyük el tarafından toplandıysa uzaya bile çıkarırlar, çok örnekleri var. Ama bir mal küçük yatırımcıya dağıtılmışsa yıllarca baskı yemeye devam eder, taki ağalar tekrar o malın % 90-95 ine hakim olana kadar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    buralardan bir üçlük daha satış haberi gelir mi reis.?

birde genel kurulda bez poşette içinde arı tozumu nedir anlamadığım bir şeyler ve faaliyet raporu ile zaman saati masaüstü koymuşlar. kurumsal yatırım ilklerine uyma çevreci şekil çalışmaları yesinler sizi.
    valla ben mesajı net aldım.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5. Buralardan gelmez gibi sayın kentuf. Gelirse de cep to cep yapıp kapa bildirirler.
    Daha çok beklersiniz alın bu masaüstü saate bakar durursunuz mu diyorlar

6. genel takas durumu nasıl mal dağınıkmı.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

7. gördüğüm kadarıyla kimsenin mal flan topladığı yok. 500 lot satayım dedim alan yok. mal alacak adam aşağı yukarı sürer mal toplar.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

8. bu hissenin avantajı yokmu var. borsa düşse bile hissenin düşme ihtimali zayıf. bilanço bozulmaz sa tabi. en azından zarar olmaz.

Sayfa 250/746 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •