Sayfa 278/746 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Aslında değişen birşey yok, ABD ile ilişkiler ne olacak belirsizliğini koruyor, iç piyasa tıkandığı için en büyük müşterimiz şu an ABD, Allah korusun muhtemel yaptırımları düşünmek bile istemiyorum, o yüzden fazla gaza gelmemek lazım, yoksa ucuzmu evet ucuzunda ucuzu ama unutmayalım borsa dipsiz kuyu derler, dahada ucuzlamayacağının garantisi yok, sonuçta para yatırıyoruz gazoz kapağı değil, belki bir iki yıl daha uygun fiyatlardan alım fırsatı verecek, onun içinde kenarda nakit olması gerekecek, inşallah herşey olumlu olsun, iç piyasa canlansın, yatırımlar, kentsel dönüşümler, kanal İstanbul lar olsun, o zaman Nuhcm 30 da olur 40 ta.

2. Dediğim gibi eksi kapatacaklar tahtayı görünen köy klavuz istemez

3. Tahtayı yukarıya gedik sürdü gedik veriyor aşağıya ilginç hareketler

4. Bunların yapacağı tahta anca bu kadar olur ��

5. 5.99 U geçtiği için temettümüzü yatırıyorlar demiştim.. Yoksa aynı fikirdeyiz sayın kentuf. Temettü anca bizim gagamızı ıslatır varsın vermesin onu da. Aslan payını kendileri alıyor zaten. Hisse iyi "sayı" lara gelsin!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    eksi değil bence taban kapatsın güzel bir resim oluşur grafikte.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Kısaca ve açık bir şekilde yazmaya gayret edeceğim.
    Grafiğe orta vadeli bakılırsa Şubat 2018 den bugüne 1,5 yıldır düşüş akımı içerisinde. Bu düşüş ara tepki yükselişleri ile grafikte sarılarla gösterilen bir kanal oluşturmuş. Şubat 2019 dan bugüne de düşüş hızını yavaşlatmış ki bunu eflatun düşeni kırmasından anlıyoruz. Teknik olarak orta vadeli yükselişin işareti sarı kanal üst direncinin kırılmasıdır. Kırılmadıkça taban oluşumunun devam edeceğini düşünmekteyim ki şahsım için düşük maliyetli alım fırsatıdır. Yatay olarak çizilen yeşiller ise eskilerden gelen pivot desteklerdir. Bu çizgilerin nereden geldiğini görmeniz için büyük resim grafiği de aşağıya ekliyorum ki görüleceği üzere defalarca destek bulan kuvvetli talep seviyeleridir.

Her şey fiyatların içerisindedir, gerisi önemsizdir. HF ve SL. TTTTO

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    bu grafikleri ve yazıları görüyor ise tahta yapıcı içinden diyordur
    adamlara bak nelere bakıyorlar
    bilmezler mi o grafikler çizgiler benim cebimdeki döviz desteleri diyordur

fatih bey bu arada çok güzel çizdirmişsin grafiği
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Sayfa 278/746 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •