Sayfa 339/746 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

Bakın işte yine çiktı.

Kendi BES'imiz için 0101BES fonuna kelepir topluyorduk sessiz ve sakin..

Cıkma, çıkma, çıkma....! Be yaaa !
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

2. Zincirleri kırdı artık, durdurabilene aşkolsun 😀

3. Bir hikaye, haber oluştursalar.. Birkaç tavan görsek.. Kıracak zincirleri deriz de.. Yoksa 10 a çakıp bırakmasınlar yine..

https://www.nuhcimento.com.tr/wp-con...t-Raporu-1.pdf

raporu okumak ve detayları iyi anlamak için için saatler yetmez herhalde. okudukça etkilendim.. be yaaa! .

bir çimento fabrikası değil de muhteşem entegre sistemler içeren, en küçük atığı değerlendiren bir muazzam tesis.

tek kabahati otoyoldan geçerken çok kasvetli görünmesi....

acaba o kasvetli görünümü fayans veya uygun bir malzeme ile kaplasalar, ayda bir de yıkasalar...
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

5. Çok dik duruyor maşallah.seans sonunu merak ediyorum.her şey olabilir.ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by emre444 Yazıyı Oku
    Çok dik duruyor maşallah.seans sonunu merak ediyorum.her şey olabilir.ytd.
    herşey oldu da bir tavan olmadı namıssız...

7. Bakalım yine 9-10 aralığına demirletip bekleteceklermi yıllarca.

8. Çıkışımız çok hızlı oldu, belki bilanço öncesi hazırlık belki başka birşey, relax relax dedik ama beklediğimiz çift hanelere hızlıca yaklaştık, artık fazla relax değilim açıkçası, hisseyi buraya taşıyanlar ya 12 liralara devam edecek ya da hızlı çıkışın düzeltmesini yapıp 8-8,50 aralığına geri dönecek. Bundan sonrası herkesin kendi kararı, şahsen ben dün eldekilerin yarısını verdim 9,80 lerden, düzeltme gelirse onları yerine koyarım, gelmezse kalanlar evladiyelik. Herkese hayırlı bol kazançlar.

Sayfa 339/746 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •