Sayfa 340/746 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

tombul parmaktır o.... tombul parmak....
    hele cep telefonlarından talimat yazıyorsak çooookkkk dikkat etmeliyiz be yaaaa!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

2. Toplamda 5000 lot verdi

3. Cuma günü sattığım kağıt neden bende gözüküyor 31 Ekim valör tarihi ne oluyor bilen var mı acaba

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

Sattiğinınızin parası T+2'de yani 31 ekimde 12.30 iitibariyle hesabınıza geçer.
    Aldığinizı da o tarihte ödemeniz lazım.

Hisse gözüküyorsa satmış değil de almış olmayasınız?

Tombul parmak pek revaçta bu günlerde.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

5.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Cuma günü sattığım kağıt neden bende gözüküyor 31 Ekim valör tarihi ne oluyor bilen var mı acaba

aracı kurumunuz gedik yatırım mı??
    benim de hesabıma baktığımda perşembe günkü hisse görülüyor elimde. ben o hisseyi cuma günü satıp başka hisse aldım; o hisse prim de yaptı ama benim anaparam da elimdeki hisse de perşembe kapanışıyla aynı gözüküyor.
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

6.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    aracı kurumunuz gedik yatırım mı??
    benim de hesabıma baktığımda perşembe günkü hisse görülüyor elimde. ben o hisseyi cuma günü satıp başka hisse aldım; o hisse prim de yaptı ama benim anaparam da elimdeki hisse de perşembe kapanışıyla aynı gözüküyor.
    Evet Gedik yatırım persembe sattığımin parası var cuma sattgimin parası yok sattığım lot duruyor mkk ya baktığım Perşembe ve cuma yaptığım işlem lotlaro ayrı kategoride

Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Evet Gedik yatırım persembe sattığımin parası var cuma sattgimin parası yok sattığım lot duruyor mkk ya baktığım Perşembe ve cuma yaptığım işlem lotlaro ayrı kategoride

aynı sorun. pazartesi düzeltirler heralde. mkk ya nasıl bakıyoruz ki ?
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

8.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    aynı sorun. pazartesi düzeltirler heralde. mkk ya nasıl bakıyoruz ki ?
    Şifre alacan mkk yatırımcı girişinde orda saklanır lotlar

Sayfa 340/746 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •